راپل کار

ما یک شرکت خدماتی هستیم که یکی از مهم ترین و بهترین شرکت های خدماتی نمای ساختمان و کار در ارتفاع با طناب و بدون داربست به شمار می آید.

شرکت ایران فرود یک رقیب قوی در بین همتایان خود از همه شرکت ها است زیرا ما شرکتی هستیم که اول ازهمه رضایت مشتریان برایمان ارزشمند است.

دوم کیفیت تمامی خدمات راپل کاری به بهترین حد خود توسط راپل کاران انجام خواهد شد. و در آخر این که تمامی خدمات ما تضمین شده و با نازل ترین قیمت انجام می شود.

ما سه اصل انجام فرآیند به بهترین شیوه، کارکنان و راپل کاران با بالاترین سطح آمادگی و استفاده از مواد و تجهیزات با بالاترین سطح استاندار را رعایت می کنیم تا بهترین خدمات راپل کاری را به شما عزیزان ارائه دهیم.

در گذشته راپل تنها به عمل پایین آمدن از کوه و صخره اطلاق می شد. با گذر زمان این عمل برای نجات جان انسان هایی که در آتش گرفتار شده بودند بکار گرفته شد، رفته رفته به جای استفاده از داربست به علت سرو صدای زیاد هنگام نصب و اجرا، خطرناک بودن هنگام کار و پر خط و خش بودن هنگام اتمام کار بر روی نمای ساختمان، استفاده از راپل کار باب شد. امروزه در اکثر خدمات ساختمانی و کار در ارتفاع از راپل کار با استفاده از ایمن ترین تجهیزات استفاده می شود.

ارائه بهترین خدمات ساختمانی با راپل کار حرفه ای

راپل کار کیست ؟

امروزه خدماتی همانند پیچ رولپلاک نما، شستشوی نما، آب بندی نما در مرتفع ترین برج ها و به لطف راپل کاران ، در سریعترین زمان حتی در غیر قابل دسترس ترین نقاط، با بهترین نتیجه ممکن شده است.

راپل کار بعد از گذراندن دوره های لازم و گرفتن مدرک ایتا یا همان کار در ارتفاع، باید از سلامت روانی و جسمانی بالایی برخوردار بوده و به انجام کار تسلط داشته باشد. در کار با ابزار مهارت بالایی داشته باشد، و از آنجا که ساعت ها بر روی هوا با طناب معلق است از ارتفاع ترسی نداشته باشد.

قیمت راپل کار

عوامل متفاوتی بر تعرفه و قیمت راپل کاری تاثیر می گذارد.از خدمات مورد نظر گرفته تا متراژ و تعداد طبقات ساختمان عرض و ارتفاع نما، جنس نما، سختی کار، تجهیزات مورد نیاز تا ... .

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت راپل کاران حرفه ای شرکت ایران فرود با شماره 09059817081 تماس حاصل نمایید.

راپل چیست؟

راپل به مجموعه ای از طناب ها با تجهیزات وابسته به آن میگویند که برای کار در ارتفاع مانند شستشوی نمای ساختمانها، پیچ و رولپلاک سنگ نما و ... استفاده می شود.(البته تعریف ما برای خدمات راپل و کار در ارتفاع می باشد چرا که در کوهنوردی و صخره نوردی و تفریح نیز از تجهیزات راپل استفاده میشود)

نازلترین قیمت راپل کار و خدمات ساختمانی شرکت ایران فرود

در تعریف کار درارتفاع میتوان گفت به مجموعه فعالیت هایی که در هر ارتفاعی از سطح زمین انجام پذیرد اطلاق می شود.کار در ارتفاع شغلی بسیار پر خطر می باشد اما با رعایت ایمنی بالا، یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین شغل های دنیا به شمار می آید.

کار در ارتفاع چیست؟

افراد بسیار کمی حاضر هستند به ارتفاعات بالا بروند چه برسد به این که بخواهند در این ارتفاعات مشغول به کار شوند. به علت خطرات کار در ارتفاع و داشتن مهارت بالا، برای به ثمر رسیدن در این شغل افراد بسیار کمی آن را برمیگزینند، که به این افراد متخصص راپل کار یا طناب کار میگویند. کار در ارتفاع شامل خدماتی مانند پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، آب بندی نمای ساختمان،نورپردازی نما و صدها خدمات دیگر است.

کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست با ایمن ترین تجهیزات و طنابکاران حرفه ای

حقوق راپل کار

حقوق راپل کار وابسته به خیلی آیتم ها می باشد. برای مثال ممکن است یک راپل کار برای پیچ و رول پلاک در ارتفاعات بالا مانند برج های عظیم و بسیار بلند خدمات دهد و یا یک تیم دیگر در ساختمانهای چند طبقه فعالیت کند پس درآمد و حقوق راپل کار را نمیتوان به طور یکسان تعیین کرد.

از این رو که راپل کار با مهارت های اکتسابی و با کسب گواهینامه مربوط به استخدام شرکت های متفاوت نیز در می آید ممکن است درآمد راپل کار متفاوت از شرکت دیگر نیز باشد.

استخدام راپل کار

برای استخدام راپل کار در شرکت ایران فرود، اولویت اول ما روی تجربه و از همه مهمتر تخصص راپل کار می باشد. کار در ارتفاع انقدر حساس و دقیق و خطرناک می باشد که با کمترین بی دقتی باعث سانحه و اتفاقات جبران نا پذیری می شوند لذا از افرادی که دارای تجربه کار در ارتفاع و راپلکاری دارند مصاحبه و آزمون های مربوطه گرفته خواهد شد. سپس برای استخدام راپلکار اقدام می شود.

استخدام راپل کار با آموزش های عملی زیر نظر متخصصین

آموزش راپل کاری

دوره ها مختلف و کلاس آموزش راپل متنوعی برای راپل کاری و کار در ارتفاع موجود است که می توانیدجهت کسب اطلاعات بیشتر برای مشاوره آموزش راپل کاربا ما تماس بگیرید.

دوره راپل چیست؟

حتما برای شما سوال پیش آمده است که دوره راپل چیست ؟

در جواب این سوال باید به شما بگوییم که کار در ارتفاع دوره تخصصی آموزشی دارد که به آن ایراتا میگویند. در این دوره که شامل موارد تئوری و عملی است که شامل تمامی موارد آموزش کار در ارتفاع می باشد. دوره راپل شامل مواردی همانند آموزش های تئوری کار با طناب، آموزش عملی تجهیزات و طناب ها، مانورها، صعود و فرود و عملیات بالاکشی (امداد و نجات) است.

آموزش راپل کاری و کار در ارتفاع به همراه استخدام راپل کار

راپل کار به انگلیسی

راپل (Rappel) کلمه ای است که در گذشته به فرود با طناب از کوه اطلاق میشد، و به شخصی که از کوه با طناب به سمت پایین می آمد راپل کار گفته میشد. اما با گذشت زمان این کلمه علاوه بر حوزه ورزش و کوهنوردی به کسانی اطلاق میشود که درارتفاع کار می کنند و یا کسانی که خدمات ساختمانی را در ارتفاع انجام می دهند. به راپل کار به انگلیسی نیز climber گفته میشود.

شغل tower climber که معادل راپل کاری در ایران است، یکی از محبوب ترین شغل ها در کشورهای آمریکا محسوب می شود.

این کلمه نیز معادل کلمه انگلیسی abseiling به کار می رود که در زبان فارسی به روند پایین آمدن روی یک طناب ثابت از کوه اطلاق می شود.

کلمه راپل کار به انگلیسی

شرکت راپل

شرکت راپل ایران فرود ارائه دهنده و اجرا کننده کلیه خدمات نمای ساختمان و خدمات کار در ارتفاع می باشد، که با سال ها تجربه با همکاری نیروهای مجرب و متخصص با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و مواد درجه یک سعی در رفع مشکلات مشتریان و برآورده کردن نیازهای آنان است.

شرکت راپل ایرن فرود با ارائه بهترین خدمات با صرف کمترین زمان و نازل ترین قیمت ها در جهت جلب و جذب مشتریان در تمامی زمینه های کار درارتفاع قدمی محکم برمیدارد.

تجهیزات راپل

درست انجام شدن هرکاری ملزم به داشتن تجهیزات کافی و ایمن است. در راپل کاری و کار در ارتفاع داشتن تمامی تجهیزات و اطمینان از سالم بودن آنها مقدمه شروع کار است. در اینجا با تعدادی از تجهیزات راپل آشنا خواهیم شد.

طناب راپل : اولین وسیله ای که برای خدمات ساختمانی در ارتفاع لازم است. طناب راپل است. طناب راپل بین 9 تا 12 میلی متر با ارتفاع های متفاوت است. طناب راپل به هیچ عنوان نباید خاصیت کشسانی داشته باشد. طناب راپل دارای خاصیت استاتیک هستند.

کاربین : کارابین وسیله ای بیضی شکل است که برای اتصالات تجهیزات به یکدیگر به کار می رود. اهمیت سالم بودن این وسیله به قدری است که اگر به صورت اتفاقی به روی زمین بیفتد، نباید از آن استفاده شود.

هشتی : وسیله ای که شامل یک حلقه بزرگ و حلقه کوچک است. که حلقه بزرگ به کارابین و حلقه کوچک به طناب متصل میشود.

از دیگر مواردی که بسته به فعالیت مد نظر برای ساختمان باید همراه راپل کار باشد میتوان به چکش صخره نوردی مخصوص، رول، مته، هارنس و صندلی است.

اجاره تجهیزات راپل به همراه راپلکار

طناب راپل

همانطور که به آن اشاره کردیم طناب راپل یکی از مهمترین تجهیزاتی است که راپل کار باید قبل از انجام دادن هر گونه خدماتی از سالم بودن آن اطمینان حاصل نماید. از انواع طناب راپل کاری میتوان به طناب داینامیک و طناب استاتیک نام برد.

ویژگی های خاص هر دو طناب باعث شده است که راپل کاران بسته به خدماتی که ارائه میدهند از هر دو استفاده نمایند. به علت امنیت بالای طناب دینامیک نسبت به استاتیک توصیه میشود که راپل کاران از این طناب در ارائه خدمات ساختمانی خود استفاده کنند. طناب دینامیک خود شامل طناب دوقلو، نیم طناب و تک طناب است.

انواع طناب های راپل، طناب استاتیک و دینامیک

اجاره راپل

بسیاری از افراد ابزار و تجهیزات راپل را اجاره میکنند، تا خودشان کار مد نظر را بر روی ساختمان انجام دهند.اما ما اکیدا توصیه میکنیم که اجاره راپل بدون متخصص و راپل کار، بسیار خطرناک است و ممکن است به قیمت جان شما تمام شود!

اجاره راپل حتما باید با خود راپل کار باشد که تخصص کار کردن با طناب را داشته باشد و دوره های مخصوص و آموزش کار در ارتفاع را گذرانده باشد. قیمت اجاره راپل با راپلکار نیز بستگی به نوع خدمات خواسته شده دارد که با توجه به سختی و حجم کار سنجیده خواهد شد.

قیمت راپل

بسیاری از افراد به ویژه جوانانی که هیجان در کار را دوست دارند به شغل راپل کاری علاقه خاصی دارند و دوست دارند بدانند که قیمت وسایل راپل چگونه است. عوامل بسیار زیادی بر روی قیمت راپل تاثیر میگذارند. از جمله فاکتورهای تاثیر گذار بر روی قیمت راپل میتوان به نوع وسیله،جنس، متریال،ابعاد و کیفیت آن نام برد. قیمت وسایل و تجهیزات راپل را میتوان از فروشگاه های اینترنتی و یا نمایندگان فروش تجهیزات راپل جویا شد.

ارائه کلیه خدمات راپل کاری به همراه نازلترین خدمات

خدمات راپل

خدمات راپل و کار در ارتفاع بسیار گسترده است. درگذشته کلیه خدمات ساختمانی با داربست انجام میشد که این امر دارای معایب بسیاری همانند آلودگی صوتی، محدود شدن خدمات در برج ها، ترافیک و ... بود.

با بکارگیری از راپل تمامی این معایب رفع شده و مزایایی همانند افزایش کیفیت، صرفه جویی درزمان و هزینه ها را به دنبال داشت. که از جمله این خدمات میتوان به انواع خدمات راپل کاری، کف سابی، انجام کلیه خدمات نورپردازی داخلی و خارجی ساختمان، پیچ و رولپلاک نما، آب بندی نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، سیمان کاری بر روی ایزوگام، نصب سنگ و بتونه کاری، نصب انواع توری صنعتی و ده ها خدمات دیگر اشاره نمود. شما همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات نمای ساختمانی مقاله پیچ و رولپلاک نما را مطالعه نمایید.

آموزش راپل

امروزه با توجه به سختی کار و هیجان انگیز بودن راپل کاری و به همان نسبت حقوق و مزایای خوب این شغل به یکی از شغل های محبوب در سراسر جهان تبدیل شده است. بسیاری از افراد در مورد حقوق راپل کاران کنجکاو هستند و از درآمد خوب این شغل تعجب میکنند و بسیاری نیز برای آموزش راپل دست به اقدام میزنند اما هنگامی که در اولین جلسه عملی با دو طناب روی هوا معلق میمانند متوجه سنگینی کار میشوند. اولین امر برای آموزش راپل عدم ترس از ارتفاع است. برای فراگیری شغل پرخطری همانند راپل سلامت جسمانی و روحی مقدمه کار است .

فرد علاوه بر داشتن بدن فرز و ورزیده باید قدرت روحی بالایی نیز داشته باشد. اگر فردی برای آموزش راپل میخواهد اقدام کند باید این را بداند که در هنگام کار ممکن است با شک ناگهانی به طناب سقوط چند سانتی متری را تجربه کند. اگر دارای آمادگی جسمانی و ذهنی خوبی هستید، هر سال دوره های متفاوتی برای آموزش راپل وجود دارد؛ که شما نیز میتوانید با شرکت در کلاس های راپل و گذراندن دوره،راپل کار خوبی شوید.

هزینه آموزش راپل

آموزش راپل کاری به دو حوزه صنعتی و تفریحی تعمیم داده میشود. که علاوه براین که هزینه آموزش راپل در این دو حوزه با یکدیگر متفاوت است.به عنوان مثال در راپل کاری تفریحی شاید فقط نیاز به آموزش فرود راپل باشد. هزینه آموزش راپل نیز در خود حوزه صنعت نیز با یکدیگر متفاوت است.

به عنوان مثال راپل کاری صنعتی در بندر و لنگرگاه ها در مکان هایی همانند کانال و مخزن های آبی انجام میشود و راپل کاری در ساختمان بر روی نمای داخلی ساختمان انجام میشود که آموزش هرکدام متفاوت بوده و باتوجه به سختی و تنوع کار قیمت های متفاوتی دارد.

هزینه آموزش راپل و راپل کاری و کلاس های عملی راپل

راپل کار در تهران

امروزه به علت گسترش مهاجرت به تهران و افزایش تهران نشینی، برج ها پس از برج دیگر ساخته میشوند. به مرور زمان و عواملی همانند آلودگی های حاصل از حمل و نقل و کارخانجات ها،باران های اسیدی و ...، نمای ساختمان ها علاوه بر آلودگی ظاهری دچار تخریب و پوسیدگی می شوند.

از همین رو میتوان برای خدمات مختلف ساختمانی از خدمات راپل کاران استفاده کنیم. راپل کار در تهران با انجام کلیه خدمات ساختمانی همانند ایمن سازی، رنگ آمیزی و ... به زیباسازی فضای شهری نیز کمک میکند.

کار در ارتفاع در تهران

شرکت ایران فرود، شرکت کار در ارتفاع در تهران و کرج میباشد که آماده کلیه خدمات کار در ارتفاع با بهترین کیفیت در کمترین زمان است. استفاده از راپل کاران و طنابکاران مجرب بجای استفاده از داربست حتی از سال های بسیار قبل یکی از مزایای شرکت ماست. قیمت کار در ارتفاع نیز همانطور که در قبل اشاره شد به عوامل متفاوتی بستگی دارد که از متراژ نمای ساختمان گرفته تا جنس و سختی کار متفاوت خواهد بود.

استخدام کار در ارتفاع

کسانی که تمایل به استخدام کار در ارتفاع دارند ، باید مستعد و تجربه کاری داشته باشند. باید از مصرف هرگونه مواد مخدر و الکلی پرهیز کنند. پر کردن تعهد نامه سلامت، گرفتن تست اعتیاد و عدم سوسابقه ازجمله عواملی است که در استخدام تکنسین کار در ارتفاع موثر است.

انجام و ارائه کلیه خدمات ساختمانی با راپل کار حرفه ای

شرکت های راپل کار

با توجه به بلند مرتبه سازی و برج سازی هایی که طی سال های اخیر در تهران و دیگر کلان شهرهای ایران انجام شده، شرکت های راپل کاری بسیاری نیز جهت ارائه خدمات راپل تاسیس شدند.

شرکت ایران فرود نیز از جمله شرکت های راپل کار در تهران است که استخدام راپل کارانی که آموزش راپل کاری دیده اند اقدام به خدمات راپل تضمین شده در تهران، کرج و شهریار پرداخته است.

شرکت راپل ایران فرود خدمات راپل بدون داربست خود را با طناب و تجهیزات راپل انجام می دهد، شما عزیزان نیز می توانید جهت سفارش و استخدام راپل کار و استعلام قیمت راپل کار در تهران با مدیریت این مجموعه تماس حاصل کنید.

راپل کار در تهران

شرکت راپل ایران فرود با چندین سال سابقه با نیروهای متخصص که دوره های آموزش راپل حرفه ای دیده اند، اقدام به ارائه خدمات راپل کار در تهران نمونه.

برای سفارش، دریافت خدمات و نیروی راپل کار در تهران حتما با شرکت ایران فرود تماس بگیرید تا از تمام خدمات کار در ارتفاع این مجموعه از جمله نصب سنگ نما، پیچ و رولپلاک نمای سنگی، نور پردازی ساختمان و شست و شوی دیواره ساختمان ها و برج ها بهره مند شوید.

آموزش راپل نظامی

یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد مجموعه ایران فرود، استخدام راپل کارهایی می باشد که آموزش راپل نظامی نیز دیده اند. آموزش راپل نظامی از جمله مراحل آموزشی بسیار دشوار است که در اکثر موارد منجر به بالا رفتن دستمزد راپل کار می شود؛ اما مزیت مهم آن بهره مندی از یک فرد کاملا حرفه ای است که براحتی می تواند با خطرات کار در ارتفاع با طناب راپل کنار آمده و رضایت مشتریان را در بدنبال داشته باشد.

کلاس آموزش راپل

شرکت در دوره های حرفه ای و تخصصی کلاس آموزش راپل از مهمترین فاکتورها و شروط استخدام راپل کار در شرکت های راپل کاری چون ایران فرود است.

اینکه افراد بدادند که راپل کار چیست؟ و در هنگام این کار چه وظایفی دارند، و چه قوانین و مقرراتی را باید در هنگام بند بازی و کار با طناب راپل رعایت کنند، مهمترین اصل این مجموعه است!

راپل در تهران

جهت دریافت خدمات راپل در تهران و استخدام راپل کار هم اکنون با شرکت ایران فرود بعنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های راپل در تهران و کرج می باشد تماس گرفته و قیمت راپل کار را استعلام بگیرید.

راپل کار چیست؟

برای پاسخ به سوال راپل کار چیست باید ابتدا شما را با واژه RappelWork که ریشه در پایین آمدن از کوه و صخره با طناب دارد. راپل کار نیز شغلی است که فرد با استفاده از طناب راپل و دیگر تجهیزات ایمنی از طریق بام برج ها و ساختمان ها به سمت پایین آمده، و در مجاورت دیوار و نمای ساختمان، خدمات مورد نیاز کارفرما را با ابزار مورد نیاز آن انجام می دهد.

 

شرکت کار در ارتفاع

شرکت ایران فرود به عنوان مجری پیچ و رولپلاک نما با بهترین راپل کاران حرفه ای و آموزش دیده که دارای مدارک کار در ارتفاع (ایرتا) می باشند؛ خدمات راپل را به همراه ضمانت کتبی 4 ساله به همراه بهترین مصالح همراه با پیشرفته ترین تجهیزات ارائه می دهد.

اجرای خدمات کار در ارتفاع با راپل کاران حرفه ای با ضمانت شرکت ایران فرود

خدمات کار در ارتفاع

تمامی خدمات ساختمانی ایران فرود بدون نیاز به داربست است. در تمامی این خدمات از طناب مخصوص راپل استفاده می شود به طوری که به هیچ عنوان برای افراد ساختمان یا پیاده رو ها سد و معبر ایجاد نخواهد کرد. استفاده از طناب استاتیک راپل بهترین انتخاب برای انجام خدمات کار در ارتفاع می باشد؛ زیرا که استفاده از این نوع طناب از استانداردهای بالای جهانی است.

تمامی خدماتی که با راپل انجام میشوند توسط دو رشته طناب راپل صورت میگیرد. به طناب اول طناب فرود یا همان طناب اصلی گفته میشود و طناب دوم برای وقتی است که طناب اول دچار مشکل شود.

حقوق کار در ارتفاع

انواع مختلف شغل کار در ارتفاع وجود دارد. با توجه به خدمات کار در ارتفاع و انواع کار در ارتفاع حقوق کار در ارتفاع نیز متغییر است. با توجه به خطرات کار در ارتفاع معمولا حقوق بالایی نیز دارند. در مورد خدمات ساختمانی با توجه به نوع خدمات حوق طناب کار و یا راپل کار نیز متغییر است.

شغل کار در ارتفاع

شغل کار در ارتفاع امروزه یکی از شغل های پرطرفدار درمیان جوانان و حتی بانوان در جهان است. انجام هر کاری حتی راه رفتن ساده نیز در ارتفاع و فاصله زمین مشکل است، حتی ممکن است خطرات جانی و مالی را همراه داشته باشد. درنتیجه یکی از مهمترین اصول شغل هایی که در ارتفاع انجام میشوند، رعایت اصول ایمنی است. از جمله نمونه مثال های شغل کار در ازتفاع میتوان به کار با داربست ها، کار در پشت بام ها، کار با دریک و جرثقیل ها، کار بر روی سد ها و پل ها اشاره نمود. به طور عمده خدمات کار در ارتفاع را میتوان در دسته بندی های زیر جای داد:

  • کار در ارتفاع طبیعی همانند صخره ها و کوه ها
  • کار در ارتفاع در محیط ها ومکان های شهری و امور خدماتی همانند خدمات ساختمان
  • کار در ارتفاع در در صنعت همانند کار در سد ها و پلایشگاه ها

اگر قصد استخدام در زمینه کار در ارتفاع را دارید. قبل از آن حتما از آموزش کار در ارتفاع را ببینید و دوره های ایراتا کار در ارتفاع را بگذارنید.

استخدام کار در ارتفاع

برای استخدام کار در ارتفاع در شرکت ایران فرود، اولویت استخدام با بر اساش تجربه و مهارت است. اغلب پروژه های خدمات نمای ساختمان سنگین است و شما باید برای استخدام از عهده کار ها به نحو احسن بربیایید زیرا که کار در ارتفاع به قدری حساس و خطرناک می باشد که با کمترین بی دقتی باعث بروز اتفاقات ناگواری خواهد شد.

یکی دیگر از شرایط استخدام کار در ارتفاع داشتن مدرک کار در ارتفاع است. ولی شرکت ما به همین بسنده نخواهد کرد و به شما تمامی موارد لازم آموزش کار در ارتفاع را میدهد. از دیگر شرایط استخدام کار در ارتفاع برای طناب کارو یا راپل کار شدن میتوان به عدم سو پیشینه، عدم مصرف مواد مخدر، الکی حتی سیگار را نام برد.

ایراتا کار در ارتفاع

در هر کاری ملزمه درست به پایان رسیدن آن، رعایت نکات ایمنی است. ایراتا با هدف پوشش تمامی استاندارها و روش های ایمنی و کاری کار با طناب به منظور حفظ طنابکاران از هر گونه آسیبی به وجود آمد. تمامی کسانی که در حوزه های کار در ارتفاع در صنعت مشغول به کارند باید دوره های آموزشی ایراتا را بگذرانند.ایراتا برای اطلاع رسانی به روز نکات ایمنی و آموزشی راپل کاران و طنابکاران است.

آمار ها نشان داده اند کسانی که دوره های ایراتا کار در ارتفاع را میگذارنند کمتر دچار حوادث میشوند. زیرا که در دوره های ایراتا تمامی نکات به تکنسین ها آموزش صحیح داده خواهد شد تا از خطرات کار در ارتفاع به دورباشند. ایراتا یکی از مهمترین مدرک کار در ارتفاع به شمار می آید که هنگام استخدام کار در ارتفاع نیز یکی از مواردی است که باید به کارفرما ارائه شود. زیرا که برای مجوز کار در ارتفاع داشتن این مدرک ضروری است.

قیمت کار در ارتفاع

جهت دریافت تعرفه و قیمت کار در ارتفاع شرکت ایران فرود، با تلفن مجموعه تماس گرفته و با در اختیار قرار دادن اطلاعاتی نظیر متراژ طبقات، تعداد آن ها و نوع خدمات خود، قیمت تعرفه کار در ارتفاع ساختمان یا برج خود را دریافت کنید.

دستمزد کار در ارتفاع

2 سوال مهمی که همه از ما دارند، یکی تعرفه دستمزد کار در ارتفاع است که بدون داربست انجام می شود، و دیگری دستمزد کار در ارتفاع با طناب چند میلیون است؟

سوال اول را کارفرامایانی می پرسند که قصد استخدام طناب باز دارند، که با این سوال نرخ تعریف قیمت کار در ارتفاع را جویا می شوند.

سوال دوم را ولی افرادی می پرسند که علاقمند به این حرفه بوده و بدنبال آگاهی از دستمزد کار در ارتفاع هستند، تا میزان درآمدی را که می توانند با طناب بازی کسب کنند را تخمین بزنند.

حقوق دریافتی از این کار بدلیل خطرات آن، هزینه دوره های آموزشی ادواری، بدنسازی و هزینه خورد و خوراکی که لازم است خرج کنند تا بدن خود را همیشه آماده و ورزیده نگه دارند قطعا بالا خواهد بود.

درآمد کار در ارتفاع

مورد عجیبی که مشاهده و شنیده بوده حدس های مردم از بالا بودن درآمد کار در ارتفاع است. علت این تصور قراردادهای پیمانی بسیار بالای برخی شرکت ها می باشد. اما نکته مهمی که از چشم مردم دور مانده خطرات شغل کار در ارتفاع است که موجب شده طبق قوانین شرکت راپل کار نیروهای خود را بیمه کار در ارتفاع کند، قیمت کار در ارتفاع نیز به همین علت بالا می باشد.

آموزش کار در ارتفاع

مهمترین علتی که باعث اعتبار شرکت ایران فرود می شود، دوره های تخصصی آموزش کار در ارتفاع نیروهایش می باشد که تمامی آنان دارای مدرک بین المللی ایرتا سطح 3 می باشند. با گذراندن این دوره ها افراد فرا می گیرند که با حفظ حداکثر ایمنی و سرعت، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهند.

خطرات کار در ارتفاع

بلندی و ارتفاع بالا واژه ای ناشناخته نیست و با تصور کردن آن، اولین خطری که در ذهن هر فردی شکل می گیرد، سقوط، قطع نخاع و مرگ است که از مهمترین خطرات کار در ارتفاع می باشد. کار کردن در ارتفاع خطراتی دیگری نیز به همراه خواهد داشت که سخت ترین آن ها روی دادن حادثه برای دیگر شهروندان و رهگذران است نه بصورت عمده در اثر سقوط وسایل راپل کاران رخ می دهد.

بیمه کار در ارتفاع

طبق قوانین و مقررات کار در ارتفاع شرکت های خدماتی در این زمینه مجابند تا برای تمام کارکنان خود بیمه کار در ارتفاع تهیه کنند. به این بیمه، بیمه نامه مسئولیت نیز گفته می شود که شامل تمامی افراد مجموعه بوده حتی اگر قرار نیست طناب باز باشند و بصورت آویزان و معلق کاری انجام دهند.

کار در ارتفاع بدون داربست

مهمترین علت استخدام و سفارش نیروی خدماتی کار در ارتفاع بدون داربست به شرح زیر هستند:

  • ارتفاع ساختمان و برج ها
  • مشکلات حمل و نقل قطعات داربست
  • هزینه اجاره و نصب داربست
  • امنیت بسیار پایین نیروهای خدماتی روی داربست
  • سد معبر کردن محل عبور و مرود شهروندان توسط داربست
  • نا امن شدن واحدهای مجاور داربست نصب شده در هنگام تعطیل بودن کار

درامد میلیونی از راپل

درامد میلیونی از راپل؟! برای بسیاری از افراد سوال این است که درآمد راپل کاران میلیونی است؟ کارهای ساختمانی جز شغل های خطرناک است، خدمات نمای ساختمانی خود به اندازه کافی خطرناک است حال فکر کنید تمامی خدمات نمای ساختمان را باید بدون داربست و با استفاده از طناب انجام دهید. کار در ارتفاع با راپل هر لحظه جان آدمی را به خطر می اندازد. با این حال هزینه ای که بابت خدمات راپل پرداخت میشود کمتر از هزینه های سنگین نصب پردردسر داربست است. راپل کاران در صورت تحمل سختی ها و آموزش ها، کسب مدارک، سالم بودن از نظر ذهنی و جسمی میتوانند به درآمد های نسبتا خوبی برسند. اما باید به این فکر کرد که این درامد از راپل و هر ثانیه کار کردن در ازتفاع برابر است با ریسک کردن بر روی زندگی...