قیمت نماشویی

نظافت یکی از موارد مهمی است که هر خانواده به دنبال دستیابی به آن است. نظافت نما نیز یکی از موارد اساسی برای ساختمان های اداری و تجاری است.شرکت ما تیمی را در خصوص شستشوی نمای ساختمان، نحوه تمیز کردن تخصصی راپلکاران حرفه ای ویژه ساختمان های بلند را آموزش داده است تا به همراهی مواد اولیه شستشو و مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات نماشویی، بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه دهند.

هر آنچه که باید در مورد قیمت شستشوی نمای ساختمان بدانید!

نازلتزین قیمت نماشویی ساختمان

نظافت نمای ساختمانها دارای اهمیت بسیار زیادی است، خواه ساختمان شرکت باشد، خانه ، هتل ، یک کارخانه یا دیگر نماها. نظافت ساختمان و تمیز بودن آن منعکس ننده کسانی است که وارد ساختمان می شوند یا در آن کار می کنند. از آنجا که نمای تمیز و براق احساس آرامش و لذت روانی را برای کسانی که در محل کار می کنند یا برای بازدیدکنندگان یا کسانی که در آن مکان ساکن هستند را به ارمغان می آورد علاوه بر آن میزان حرفه ای بودن، تعهد و شخصیت ساکنان و صاحبان ساختمان است.

بسیاری از ساختمانها دارای بهترین و مجلل ترین انواع مبلمان، دکوراسیون و طراحی معماری شگفت انگیز هستند، آنچه ظاهر می شود نمای خارجی این ساختمانها است که در معرض آلودگی ، گرد و غبار و گرد و خاک زیادی قرار دارند. بنابراین صاحبان ساختمانها به دنبال بهترین راهها برای شستشوی نمای ساختمان خود هستند.

نمای ساختمانها نیاز به نظافت مداوم دارند تا تمیزی و براقیتی را که هنگام خرید در آنها پیدا کرده اید حفظ کنند، البته ممکن است اگر شستشوی نمای ساختمان و نماشویی با تجربه کافی و مهارت همراه نباشد، آسیب های گوناگونی را به ساختمان وارد کرده و خسارت های مالی به دنبال داشته باشد.

باید شستشوی نمای ساختمانها را هر چند ماه یکبار در نظر بگیرید و از آن غافل نشوید، توصیه میکنیم برای نماشویی از شرکتهای تخصصی ما در زمینه شستشوی نمای ساختمان بهره بگیرید، زیرا که شرکت ایران فرود با استفاده از مواد درجه یک و تجهیزات پیشرفته از همه مهمتر راپل کاران آموزش دیده میتواند بهترین خدمات را با نازلترین قیمت ها به شما عزیزان ارائه دهد. اکنون همراه ما باشید تا درباره تجهیزات مخصوص شستشوی نما و قیمت نماشویی اطلاعات کسب کنیم.

تجهیزات شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان در تهران و گرج

از تجهیزات شستشوی نمای ساختمان میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

جرثقیل

برای بالا بردن کارگران و تجهیزات به بالاترین ساختمانها جهت شستشوی آسان ، باید وینچ و بالابر برقی در دسترس باشد.

طناب ها

طناب های ضخیم و استاندارد راپل باید در دسترس باشند تا بتوانند فرایند راپل کاری را به درستی انجام دهند تا راپل کاربتواند در ایمنی کامل به شستشوی نما بپردازد.

مواد شوینده

مواد شوینده باکیفیت در سطح جهانی باید در دسترس باشد که فاقد مواد شیمیایی مضر بوده و ایمن باشد.

ابزارهای شستشو

ابزار های معمولی و کاربردی شستشو نما، مانند شیلنگ آب، برس گرد برای شیشه، سطل، مواد پرداخت و برس گرد و غبار و صد ها وسیله دیگر بسته به کاربرد باید برای بهبود خدمات و صرفه جویی در زمان و مواد در نظر گرفته شوند.

پله های برقی و فلزی

برای تسهیل برخورد با ارتفاعات هنگام شستشوی نمای ساختمان باید نردبان های فلزی و برقی در دسترس باشند.

دستگاههای شستشو مدرن

دستگاههای مدرن برای نظافت نما مانند دستگاههای بخار ، تفنگ آب و واترجت باید در دسترس باشد.

بنابراین لازم است از شرکت های تخصصی در زمینه شستشوی نما که دارای ابزار لازم وپرسنل آموزش دیده جهت شستشوی حرفه ای نما به ویژه ساختمانهای بلند هستند، کمک بگیریم.

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی ساختمان بسته به نوع نما، حجم کار، سختی آن، مواد مصرفی و ده ها عامل دیگر دارد. بنابراین قیمت نماشویی ساختمان به طور تقریبی قابل تخمین است. شما میتوانید با ارسال عکس نمای ساختمان خود به شماره تلفن های زیر از قیمت نماشویی ساختمان خود مطلع شوید.

تلفن های تماس:

بهتر است برای درک راحت تر این موضوع ابتدا با جنس انواع نمای ساختمان آشنا شویم.

شستشوی انواع نمای ساختمان

قیمت شستشوی نمای ساختمان به جنس انواع نمای ساختمان بستگی دارد.

قیمت شستشوی نمای ساختمان به جنس انواع نمای ساختمان بستگی دارد.

  • نماشویی نمای شیشه ای
  • نماشویی نمای سنگ مرمر
  • نماشویی نمای سنگی و تراورتن
  • نماشویی نمای سرامیک
  • نماشویی نمای سیمانی
  • نماشویی نمای آجر

نحوه شستشوی نمای شیشه ای

اکثر نماهای شیشه ای مختص ساختمان های بلند و مرتفع تجاری است. شستشوی نما شیشه ای به وسیله واترجت ها مرسوم است. به همین سبب باید راپل کاران نحوه کار با دستگاه ها را به خوبی یاد داشته باشند تا به صورت حرفه ای شیشه های شرکت شما را برق بیاندازند. راپل کاران علاوه بر مهارت با کار با دستگاه های شستشوی مدرن باید جسن انواع شیشه را به خوبی بشناسند زیرا که عدم اگاهی و تجربه در این زمینه برابر است با شکسته شدن شیشه ها.

نحوه شستشوی نمای سنگی

نمای سنگی یکی از نمای زیبا و گران است و نظافت این نوع نما به گونه ای است که با استفاده از دستگاه هایی که فقط مختص آن است انجام می شود. شما میتوانید با تماس با کارشناسان ایران فرود از قیمت شستشوی نمای سنگی اطلاعات کسب نمایید.

حتماً می دانید که شستشوی ساختمان کاری نیست که هرکسی بتواند انجام دهد. این شغلی مانند هر شغلی دیگر است که فقط توسط افرادی که آموزش های لازم را دیده اند می تواند این حرفه را انجام دهد. نظافت نمای ساختمان ها باید توسط یک شرکت تخصصی در این زمینه انجام می شود و کارگران را آموزش می دهد تا بتوانند این کار را انجام دهند. نماشویی باید به صورت حرفه ای و ایمن انجام شود زیرا خطرناک است و میتواند به ضرر بنا تمام شود.

بنابراین، اگر صاحب یک ساختمان خصوصی با طبقات بالا هستید، باید متخصصانی را برای شستشوی نمای این ساختمان تعیین کنید. آنها دارای تجربه، شایستگی و ابزار لازم برای انجام حرفه ای این کار هستند. پاکیزگی و شستشو نمای ساختمان به شما آرامش و لذت روانی می بخشد.