نمونه کار پیچ و رولپلاک نما

نمونه کار پیچ و رولپلاک نما در پردیس

نمونه کار پیچ و رولپلاک غرب تهران

ساختمان های بلند نیاز به استفاده از نماهایی با امنیت و اطمینان بالا دارند. بنا به گفته كارگران ارتفاع، گسترش ساخت ساختمانهای بلند و استفاده از سنگ براي نماي ساختمان ها، عدم رعايت اصول اجراي سنگ نما، مشكلات و خطرات جدي را براي ساكنان، عابران پياده و ماشین ها به همراه دارد. تیم ایران فرود برای جلوگیری از ریزش سنگ نما، استفاده از پیچ و رولپلاک را پیشنهاد میدهد.

مدرک ایراتا راپل کاران ایران فرود

تمامی راپل کاران شرکت ایران فرود و تیم ارتفاع نوردان ایران فرود دارای مدرک ایراتا سطح مدرک بین المللی راپل کاری سطح یک می باشند. راپل کاران تمامی مهارت های لازم را برای انجام راپل کاری دارند.

بیمه و قرار داد ایران فرود

 کارکنان و تمامی راپل کاران دارای بیمه مسئولیت می باشند. در قرار داد نیز کد بیمه نامه و اسم راپل کاران قید خواهد شد و این بدان معنی است که در هر پروژه نام راپل کار و کد بیمه نامه ذکر خواهد شد و در قرار دادی که با کارفرما عقد میشود ذکر میشود که "راپل کاران هیچ مسئولیتی برای کارفرما نداشته باشند."

ضمانت شرکت ایران فرود

ارائه کلیه خدمات ساختمانی شرکت ایران فرود دارای ضمانت است. ضمانت کاری  برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان 5 ساله میباشد که ضمانت جانی و مالی نیست و ضمانت باز سازی است. بدان معنی است که در صورت ریزش سنگ شرکت موظف است که تعمیرات را بدون اخذ هیچ هزینه انجام دهد. تمامی ضمانت ها در قراد داد ها ذکر میشوند.

خدمات ساختمانی شرکت ایران فرود

خدمات نما را با بهترین استانداردها و بالاترین کیفیت ارائه می دهیم. شرکت ایران فرود آماده ارائه خدمات خود ازجمله پیچ ورولپلاک نمای ساختمان،نصب سنگ نما،نماشویی،آب بندی نما و رنگ آمیزی،نورپردازی، کف سابی و انواع خدمات راپل با طناب است. انجام بهترین خدمات با دقیق ترین تعهدات برای ارائه بهترین کیفیت برای شما عزیزان هدف و آمال شرکت می باشد

 مجری پیچ و رولپلاک نما

آیا با خدمات مجری پیچ و رولپلاک نما آشنا هستید؟ امروزه یکی از مصالح پرکاربرد برای نمای ساختمان‌ها، سنگ‌های ساختمانی هستند. نمای ساختمان همیشه باید زیبا بماند، اما این امکان وجود دارد که با گذشت زمان چسبندگی سنگ به سطح مورد نظر کمتر شود، در نتیجه سنگ از سطح جدا می‌شود و این موضوع باعث می‌شود تا نمای ساختمان زیبایی خود را از دست بدهد. یکی از بهترین راهکارها برای مستحکم کردن سنگ نما، استفاده از پیچ و رولپلاک نما است.

مشخصات بهترین مجری پیچ و رولپلاک نما

مجری پیچ و رولپلاک نما باید چند نکته مهم در نصب پیچ و رولپلاک را رعایت کند:

  • با توجه به شرایط آب و هوایی، پیچ نباید بر اثر رطوبت دچار زنگ زدگی شود.
  • انتخاب پیچ مناسب به جنس سنگ و ضخامت سنگ بستگی دارد. 
  • افراد ماهر در این زمینه پس از اتمام نصب پیچ و رولپلاک، از بتونه استفاده می‎کنند.

نصب پیچ و رولپلاک نما در زمان کوتاه

شما می‌توانید هرگونه نمای ساختمان از جمله نمای رومی را با استفاده از پیچ و رولپلاک محکم‌تر کنید. همچنین برای انواع سنگ‌ها از جمله گرانیت نیز قابلیت اجرا دارد. زمان انجام پیچ و رولپلاک به چند عامل مهم بستگی دارد. میزان مساحت نمای ساختمان، عرض سنگ نما و تعداد نیروی کاری می‌توانند در مدت زمان انجام پیچ و رولپلاک تاثیرگذار باشند. البته امروزه برای بالا بردن سرعت کار و همچنین کاهش هزینه‌ها، دیگر از داربست استفاده نمی‌کنند و از راپل یا طناب استفاده می‌کنند. 

استفاده از بهترین پیچ و رولپلاک برای نما

  • قدرتمندترین مجری پیچ و رولپلاک نما، سعی می‌کند از بهترین متریال برای محکم کردن سنگ‎ها استفاده کند.
  • پیچ‎های استیل به دلیل گران بودن کمتر استفاده می‌شوند اما کیفیت بالایی دارند، آنها در برابر رطوبت و خوردگی دوام بالاتری دارند.
  • پیچ‌های فولادی به دلیل قیمت مناسب و البته کیفیت بالا، یکی از انتخاب‌های مناسب خواهند بود. 
  • پیچ‎های گالوانیزه از جنس آهن هستند و در برابر رطوبت مقاومت بالایی ندارند. از این رو ارزان قیمت هستند و توصیه می‌شود به دلیل زنگ زدگی، برای نمای خارجی استفاده نشوند.

توصیه می‌شود اگر مدت زمان زیادی از ساخت ساختمان شما گذشته است، با بهره مندی از پیچ و رولپلاک، سنگ‌های ساختمانی را محکم کرده تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری شود. ارزان‎ترین مجری پیچ و رولپلاک نما، با بررسی نمای ساختمان و میزان بودجه‌‌ای که در نظر گرفته‌‌اید، کار پیچ و رولپلاک نما را می‌تواند در کمترین زمان و بهترین متریال انجام می‌دهد.