پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نما با طناب | قیمت پیچ کردن سنگ نما نازل ترین قیمت خدمات پیچ و رولپلاک ساختمان با طناب و راپل جهت پیچ کردن سنگ نما ساختمان در تهران و کرج

پیچ رولپلاک نمای ساختمان چیست؟

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران

پیچ رولپلاک نمای ساختمان یا اسکوپ کردن نما از مواردی است که در متد روز بازسازی نما از آن استفاده میشود.

هدف از پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان محکم کردن نما با هزینه مناسب و کیفیت عالی با زمان اجرایی مناسب و سریع توسط راپل کار حرفه ای است. از دلایل پیچ و رولپلاک نمای ساختمان میتوان به ریزش نما، فرسوده شدن نما، مستحکم نبودن نما اشاره کنیم

مزایا پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان چیست؟

از مزایای اسکوپ کردن نما میتوان به استحکام بخشی به نما با صرف هزینه تعمیرات کمتر نسبت به سایر ایده ها اشاره کنیم.

در چه زمانی احتمال سقوط سنگ نمای ساختمان وجود دارد؟

;معمولا نمای آسیب دیده خطر ریزش دارد، احتمال سقوط و یا ریزش نمای ساختمان در بافت های فرسوده و یا در ساختمان های است که بیشتر در فصل سرما در معرض برف و باران قرار میگیرند. زیرا که انقباض و انبساط آب در پشت ملات دیوار سبب این میشود تا سنگ ساختمان شل شود.

 

 

اندازه پیچ برای پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان چگونه تعیین میشود؟

بسیاری از مشتریان درباره اندازه پیچ سوال دارند و از کارشناسان ما میپرسند که باید از چه پیچی و په اندازه ای استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اندازه پیچ رولپلاک به جنس و قطر سنگ بستگی دارد. برای هر نمای ساختمانی قطر و اندازه پیچ به قطر سنگ، ملات پشت سنگ، عرض سنگ، قدمت نما و ... دارد. برای هر نما بسته به شرایط خود، از پیچی متفاوت استفاده خواهد شد.

قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان چگونه تعیین میشود؟

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان نیز به عامل های متفاوتی همچون جنس سنگ، ارتفاع نمای ساختمان تعداد پیچ مورد استفاده هنگام اسکوپ کردن نما بستگی دارد. ایران فرود برای تعیین دقیق قیمت پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمانی شما، تیم کارشناسی خود را به محل اعزام میکند و قیمت را به شما اطلاع میدهد.

ما بیش از نیم قرن است که ما به خدمات ساختمانی پرداخته ایم و باتجربه و نوآوری های مدرن همراه با آموزش و یادگیری مستمر، روزبه روز در خدمات خود خبره تر از قبل شده ایم. شما نیز می توانید پیچ و رول پلاک کردن ساختمان خود را به شرکت ایران فرود بسپارید چراکه کیفیت فرآیند انجام خدمات پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان را برای آسودگی خاطر شما تضمین کرده و با بالاترین کیفیت، آن را به اتمام می رسانیم.

ریزش و سقوط نمای سنگی ساختمان های شهر بر روی زمین و بر روی سر و کله آدم ها میتواند باعث خسارت به جان آنان شود؛ که یکی از خطرناک ترین اتفاقاتی است که، بعد از اتمام ساخت ساختمان با نماهای سنگی یا سرامیکی رخ می دهد.

این اتفاقات با گذر زمان به دلایلی متفاوت رخ خواهد داد. بهتر است قبل از وقوع این حوادث دلخراش از اتصال نمای سنگی ساختمان با دیواره آن اطمینان حاصل شود.

پس لذا همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. ایران فرود نیز با سابقه بیشتر از نیم قرن در این زمینه و ارائه بهترین خدمات و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات میتواند شما را از بروز همچنین حوادثی مصون بدارد. ایران فرود، شرکت پیچ رولپلاک نما در کرج نیز برای شما عزیزان بهترین خدمات نمای ساختمان را با نازلترین قیمت ها با پشتوانه همراهی حرفه ای ترین راپل کاران و با بکارگیری و استفاده از نوین ترین تکنولوژی های روز دنیا در نظر گرفته است.

مجری پیچ و رولپلاک نما

شرکت ایران فرود به عنوان مجری پیچ و رولپلاک نما با بهترین راپل کاران حرفه ای و آموزش دیده که دارای مدارک کار در ارتفاع (ایرتا) می باشند؛ خدمات راپل خود را همانند، آب بندی، سیمانکاری، شستشوی نما، نصب سنگ نمای ساختمان، نصب انواع توری صنعتی و مرغی و صدها خدمات دیگر را به همراه ضمانت کتبی 4 ساله به همراه بهترین مصالح همراه با پیشرفته ترین تجهیزات ارائه می دهد. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان امری مهم با ظرافت های خاص خود است که بهتر است توسط متخصصان و راپل کاران انجام پذیرد تا خسارت های جانی و مالی صورت نپذیرد.

خدمات پیچ و رولپلاک تهران

پیچ و رولپلاک سرامیک نما با طناب

عوامل بسیاری در ریزش و سقوط نمای ساختمان موثراند. نشست ساختمان، استفاده نکردن از سرامیک و یا ملات نامرغوب میتواند یکی از این دلایل باشد. خطرات حاصل از سقوط نمای ساختمان به طور جدی غیر قابل انکار است؛ که در این صورت پیچ و رولپلاک سرامیک نما امری ضروری است.

ما در شرکت ایران فرود با استفاده از مرغوب ترین پیچ ها، پیشرفته ترین دریل ها و بهترین مجری پیچ و رولپلاک نما همراه با تجربه های قدیمی و نمونه کارهای بسیارعالی در جهت رضایت شما قدم خواهیم برداشت.

پیچ رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک نما با طناب بدون نیاز به داربست در ارتفاعات انجام می شود. اگر در نمای ساختمان خود شل شدگی سرامیک و یا سنگ نما را مشاهده کردید. این باید زنگ خطری برای شما باشد. این را در نظر داشته باشید که پیچ و رولپلاک نما امری نیست که آن را عقب انداخت زیرا که خطرات جانی و مالی هنگفتی به همراه دارد. نفوذ آب نیز به پشت سنگ ها و با گذر زمان شل شدگی سنگ نما نیز ایجاب میکند تا با نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب، از افتادن نمای ساختمان جلوگیری کنید. با استفاده از مرغوب ترین پیچ و رولپلاک فلزی میتوانید برای رفع این مشکلات اقدام کرده و سال های زیادی را آسوده خاطر سپری کنید.

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان قیمت پیچ رولپلاک است. عوامل بسیاری بر قیمت پیچ رولپلاک نما با طناب موثر است که درادامه به آن اشاره خواهیم کرد. شرکت ایران فرود با سال ها تجربه و مهارت، یکی از بهترین خدمات پبچ و رولپلاک نما در کرج و تهران به شمار می آید.

نمونه کار پیچ و رولپلاک نما

شرکت ایران فرد با سابقه درخشان، مهارت و تجارب بالایی در اجرای خدمات نمای ساختمان، از جمله پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک سرامیک نمای ساختمان و نصب سنگ نمای ساختمان با پشتوانه راپل کاران حرفه ای دارد. برای مشاهده نمونه کار پیچ و رولپلاک نما میتوانید ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

پیچ و روپلاک نمای ساختمان تهران و کرج

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

شرکت ایران فرود بهترین خدمات در زمینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج و تهران را همراه با ضمانت 4 ساله ارائه می دهد. این خدمات شامل مجموعه فعالیت هایی است که طی آن سنگ های ساختمان کاملا ایمنی میشوند تا بر سر عابران و رهگذران نریزند. ساکنان مناطق تهران و کرج نیز میتوانند از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه ما استفاده نمایند. شما همچنین میتوانید نکات مهم سنگ کاری نما را بخوانید.

قیمت پیچ و رولپلاک نما

قیمت پیچ و رولپلاک نما با توجه به جنس، مکان تولید، کاربرد و استفاده آن متفاوت است. از این رو برای اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک نما با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید.

تلفن های تماس شرکت ایران فرود:

شرکت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان جهت پیشگیری از ریزش سنگ نماها و بروز حوادث در زمینه نمای ساختمان انجام میگردد. با اینک ظاهرا بسیار کار آسانی است اما در واقعیت اینطور نیست، در پیچ و رولپلاک سنگ نما متریال حکم بسیار مهمی دارد واگر به درستی انتخاب نشود نه تنها باعث بهبود نمی شود بلکه سبب تخریب نیز می شود. شرکت ایران فرود مفتخر است که مجری خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران و کرج می باشد ما با چندین سال سابقه و تجربه موفق در زمینه خدمات نمای ساختمان تمام تلاش خود را کرده ایم که رضایت مشتریان را جلب کنیم.

مشخصات پیچ و رولپلاک

واقعیت امر در این موضوع این است که نمی توان از هر جنسی برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به علت ریسک بالا استفاده نمود، به طور معمول از از پیچ و رولپلاک گالوانیزه استفاده می کنند که نسبت به سنگ مقاوم تر است این پیچ ها دارای پوششی با جنس روی می باشند که بسیار مقاوم تر می باشند و نیز در برابر سرما گرما رطوبت و... عمر طولانی تری نسبت به اقلام دیگر از پیچ و رولپلاک نمای ساختمات دارند.

پیچ و رولپلاک چیست؟

رولپلاک نما یا رولپلاک های نما، بست های مخصوصی هستند که برای نصب و چسباندن سازه ها و مصالح مختلف به دیوار ساختمان ها استفاده می شوند. انواع مختلفی از این عناصر وجود دارد، اما رولپلاک های نمای صفحه ای بیشترین تقاضا را دارند. با کمک رولپلاک جلوی دیوار عناصری مانند

  • نمای ساختمان
  • عایق حرارتی
  • سازه های چوبی
  • سازه های پروفیل فلزی
  • کمد دیواری و موارد دیگر

بیشتر اوقات ، رولپلاک نما به طور خاص برای نصب مواد عایق حرارتی استفاده می شود ، زیرا استفاده از آن امکان دستیابی به حداکثر چسبندگی عایق حرارتی را به سطح دیوار می دهد. در این حالت، تثبیت دقیقاً به دلیل صفحه درپوش گسترده بست و اثر بستن هسته پیچ اتفاق می افتد.

انواع رولپلاک نما

امروزه کارشناسان دو نوع بست نما را تشخیص می دهند

  • لنگر
  • بشقاب

برای رول دال ساختمان از پیچ های مختلفی استفاده می شود که هر کدام به نوع و ضخامت سنگ و ملات ساختمانی بستگی دارد. البته هر چه ضخامت سنگ بیشتر باشد، باید از پیچ های طولانی تری استفاده کرد

رولپلاک جلویی یک بست است که از پایه، نگهدارنده و لنگر تشکیل شده است. قسمت انبساط از فایبرگلاس ساخته شده است و به عنوان هسته برای اتصال دهنده های مختلف عمل می کند. طراحی اسپیسر بست ها را در یک موقعیت ثابت می کند.

هدف از پیچ و رولپلاک کردن

بسته به هدف، ساخت می تواند با پیچ یا میخ باشد. پیچ ها با یک لایه ضد خوردگی پوشانده شده اند. میخ ها با گالوانیزه کردن در برابر خوردگی محافظت می کنند. به لطف نگهدارنده روی پایه رولپلاک، در سوراخ فرو نمی رود. گیره پلاستیکی مواد عایق را فشار می دهد. هرچه قطر درپوش بزرگتر باشد، تثبیت بهتری دارد. لنگر در پایین ساختار قرار دارد، به نظر می رسد یک آستین با شیار است. رولپلاک لنگر از پلی آمید تشکیل شده است.

اولین ها، به عنوان یک قاعده، برای نصب براکت ها استفاده می شوند، و توصیه می شود از رولپلاک های صفحه ای شکل برای روکش نما استفاده کنید.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

خدمات پیچ و رولپلاک چیست؟

جداسازی سنگ نما از ساختمان یکی از دغدغه های اصلی هر فردی است که فعالیت هایش به یک ساختمان مربوط می شود، این فرد می تواند مالک یا ساکن ساختمان یا صرفاً یک رهگذر باشد. در هر صورت ریزش سنگ نما می تواند جان انسان را به خطر بیندازد.

با غلتاندن سنگفرش می توان امنیت مردم را به میزان قابل توجهی تامین کرد و مقاومت ساختمان را در برابر برف و باران و همچنین هوای سرد و گرم افزایش داد.

پیچ و رولپلاک چیست؟