کف سابی

شرکت ایران فرود یکی از شرکت های پیشرو درزمینهٔ کف سابی است. شرکت مایکی از بهترین شرکت های تخصصی درزمینهٔ نظافت منازل، ویلا،ساختمان ها، مساجد، مؤسسات دولتی و خصوصی است. ما برای برتری و یونیک بودن با خدمات متمایز و منحصر به فرد تلاش می کنیم تا همه مشتریان خود را راضی کنیم و از بهترین تیم متخصصان به همراه پیشرفته ترین تجهیزات بهره می گیریم تا خدمات، مشاوره و پشتیبانی لازم را ارائه دهیم.

کف سابی سنگ چیست ؟

کف سابی به مجموعه فعالیت هایی که با دستگاه های مخصصوص در جهت صیقل دادن و رفع هر گونه پستی و بلندی انجام شود، اطلاق می شود. کفسابی تنها یک شستشوی معمولی نیست بلکه لایه برداری حدودی یک تا پنج میلی متر از سنگ است. ضخامت این لایه برداری به گونه ای است تا انعکاس نور در سنگ دیده شود. محبوبیت این روش به همین خاطر است زیرا که راه حلی عالی برای تمیز کردن کف ساختمان محسوب شده و نمایی جذاب و دلربا را برای منازل و محیط های کاری شما به ارمغان می آورد.

ارائه خدمات کفسابی در تهران با پیشرفته ترین تجهیزات و مواد درجه یک

کف سابی سنگ مرمر

کفپوش های ساختمان انواع مختلفی دارند. یکی از حساس ترین نوع کفپوش سنگ مرمر است. زیرا پس از ساخت ساختمان، اتمام گچ کاری و رنگ کاری با روش های سنتی نمیتوان آن ها را تمیز کرد. مرمر در گذر زمان های طولانی میتواند آلودگی های زیادی را به خود جذب کند.

در این صورت از ظاهر زییای آن چیزی نمی ماند. بسیاری از افراد هنگامی که به شستشوی کفپوش ساختمان میپردازند، از مواد پاک کننده ای استفاده میکنند که به مرور زمان به کفپوش آسیب می رساند و ظاهر اولیه خود را از دست میدهد و یا مات و کدر میشود. به همین علت بهتر است از کف سابی سنگ مرمر استفاده کنیم تا علاوه بر برگرداندن زیبایی و پاکیزگی به کفپوش ها در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنیم.

کفسابی سنگ مرمر و نمای ساختمان با بهترین مواد و پیشرفته ترین تجهیزات در تهران

کفسابی در تهران

اکثر افراد از داشتن محیط کاری لوکس لذت میبرند، زیرا که تمیزی و پاکیزگی فضا، محیطی بسیار عالی برای جذب مشتریان است. شما نیز میتوانید با کف سابی ایران فرود که یکی از پر طرفدار ترین کف سابی ها در تهران است تماس بگیرید؛ تا محیطی خیره کننده را به مکان های اداری و تجاری خود هدیه دهید.

شرکت ایران فرود با سابقه طولانی، تجربه و تخصص در کف سابی و نماشویی با بهترین تجهیزات اعم از ماشین های تخصصی سنگ یاب و بهترین مواد درجه یک برای ساب زدن در خدمت شما عزیزان است.

قیمت کف سابی

از این رو که کفسابی با دستگاه های ویژه انجام میشود و انواع مختلفی از دستگاه ها وجود دارد. به عنوان مثال قیمت سنگ ساب دستی با قیمت کف ساب برقی متفاوت است. به طور کلی قیمت کف سابی با توجه به جنس سنگ ساختمان، مدت زمان و متراژ ساختمان متفاوت است.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت کف سابی نمای ساختمان یا قیمت کفسابی پارکینگ با شماره تماس 09059817081 تماس حاصل نمایید. از موارد دیگری که در قیمت کف سابی موثر اند میتوان به روش کف سابی، مصالح مورد نیاز، متراژ مکان و طبقات ساختمان نام برد.

کف سابی موزاییک

موزاییک یکی از پرکاربرد ترین مصالح ساختمانی برای پوشاندن کف ساختمان است. موزاییک ها انواع مختلف، جنس ورنگ های متنوعی دارند که با مرور زمان و رفت و آمد های پیوسته یا آلودگی های مختلف، کثیف و آلوده میشوند. به عنوان مثال آشپزخانه های خانگی و کترینگ ها پس از مدتی دارای آلودگی از جنس چربی میشوند که دیگر با طی و مواد شستشوی معمولی پاک نمیشوند و درخشش اولیه خود را از دست می دهند .

اینجاست که برای افراد این سوال پیش می آید که چگونه موزاییک را براق کنیم؟ در جواب این سوال میتوان گفت که با دستگاه ساب موزاییک،استفاده از مواد شستشوی درجه یک مخصوص و واکس موزاییک میتوان به پاکیزگی اولیه موازییک رسید. شرکت ما نیز نمونه های مختلفی در زمینه کفسابی پروژه های بزرگ همانند مدارس و مجتمع های بزرگ تجاری دارد. برای اطلاع از قیمت کفسابی موزاییک میتوانید با شرکت ایران فرود در تماس باشید. همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات درباره خدمات واترپروف کردن نما مطلب آب بندی نمای ساختمان را بخوانید.

کفسابی سرامیک

سرامیک به علت شکنندگی و جنس آن بیشتر در محیط های کم رفت و آمد استفاده میشود. و همانطور که میدانید در اکثر منازل مسکونی از کفپوش سرامیک استفاده میکنند. بسیاری از افراد به علت وسواس زیاد و استفاده بیش از حد از مواد شوینده باعث آسیب رساندن به بافت سرامیک میشوند و رنگ سرامیک به طوری دگرگون می شود که دیگر درخشندگی اولیه خود را نداشته و به حالت مات و کدر در می آید.

اینجاست که بسیاری از افراد برای رفع مشکل خود با ما تماس میگیرند. خیلی از شرکت های سود جو بجای کفسابی سرامیک از کف شویی سرامیک استفاده میکنند. این در حالی است که کف شویی سرامیک تنها برای تمیز کردن سرامیک بکار میرود و روش خوبی برای شستشوی سرامیک است. اما برای جلا دادن به سرامیک و بازگشت به اصل آن باید کف سابی سرامیک توسط افراد متخصص انجام شود.

نحوه ساب زدن سرامیک با استفاده از دستگاه های محصوص باید توسط افراد حرفه ای انجام شود تا آسیبی به بافت سنگ نرسد، در غیر این صورت متحمل آسیب و هزینه های هنگفتی خواهید شد. برای اطلاع از قیمت کفسابی سرامیک ساختمان خود نیز میتوانید از صفحه تماس با ما، با کارشناسان شرکت ایران فرود در ارتباط باشید.