آب بندی نمای ساختمان

شرکت خدماتی ایران فرود تاکنون صدها پروژه آب بندی نمای ساختمان را انجام داده است به طوری اکنون به معتبرترین و حرفه ای ترین شرکت آب بندی ساختمان تبدیل شده است. ما می توانیم تمامی خدمات رقابتی را با نازلترین قیمت ها و بهترین کیفیت ارائه دهیم.

جلوگیری از نشت آب از نمای ساختمان

آب بندی از خدمات ساختمانی است که جهت جلوگیری از ورود رطوبت به داخل نما انجام میشود. ایران فرود یکی از قدیمی ترین شرکت های آب بندی ساختمان است که راه کار های به روزی برای جلوگیری از نشت اب از نمای ساختمان دارد.

از عمده مشکلاتی که در هنگام آب بندی نما با آن رو به رو میشویم میتوان به از بین رفتن بندکشی ساختمان نام ببریم، که در این باره باید بند کشی مجدد انجام شود. مراحل آب بندی نما توسط شرکت ایران فرود نیز بستگی به میزان نشت و چگونگی آن دارد. بسیاری از مواقع بین فریم پنجره و دیوار ی فضای خالی وجود دارد که با استفاده از انواع چسب ماستیک، چسب آکواریوم یا چسب های نانو و پودری، شکافهای پنجره و نما را پر میکنیم.

روش بندکشی آب بندی نما

بهترین شیوه آب بندی نمای ساختمان با شرکت آب بندی ایران فرود در تهران و کرج

آب بندی نمای ساختمان بسته به جنس و قدمت روش های متفاوتی دارد. در حالت اول بافت نما اگر آسیب زیادی ندیده باشد با بندکشی میتوان آب بندی را انجام داد.

روش کاور آب بندی نما

آب بندی نمای ساختمان با روش کاور با ضمانت دو ساله

در حالت دوم اگر بافت آسیبی جدی دیده باشد علاوه بر بندکشی باید از کاور استفاده کرد. در آب بندی نمای سیمانی در روش کاور میتوان از زد 90 و اریو شیمی استفاده کرد. اما در نماهای دیگر و نماهایی که میخواهیم کیفیت به حد عالی باشد باید از مواد نانو با رنگ روشن استفاده کنیم. به طور کلی کاور همانند سلفونی رو نمای ساختمان با هدف جلوگیری از ورود هر گونه رطوبتی از نما به داخل ساختمان کشیده میشود.

ضمانت کاری آب بندی

شرکت ایران فرود تا دو سال آب بندی خود را تضمین میکند و اگر دراین دو سال آب به داخل ساختمان نفوذ کند، شرکت بدون گرفتن هیچ هزینه ای کار آب بندی را انجام میدهد.

عایق رطوبتی نمای ساختمان

نم دادن دیوارهای داخلی ساختمان به داخل و یا خارج از ساختمان در گذر زمان باعث از بین رفتن نمای ساختمان خواهد شد، آب بندی نمای ساختمان و یا همان ضد آب کردن میتواند علاوه بر عدم ورود و خروج آب به داخل ساختمان از انتقال دما و حرارت جلوگیری کند.

 اجرای آب بندی نما درزبندی و رنگ آمیزی بدون داربست و با طناب راپل آب بندی دیوار ساختمان

درزهای ایجاد شده در نمای ساختمان سبب ورود آب باران به دیوار داخلی منازل میشود. درصد نفوذ در نماهای سنگی ساختمان از قبیل نماهایی از جنس سنگ تراورتن و مرمر بیشتر است، و رطوبت مستقیما بر روی دیوارهای ساختمان نفوذ کرده و به مرور زمان سطح نمای ساختمان را از بین خواهد برد.

از دیگر عواملی که میتواند به نمای سنگی ساختمان آسیب برساند میتوان به نور شدید خورشید، گرمای شدید و گرد وغبار در فصول تابستانی و سرما و برف و باران شدید در فصول سرما اشاره کرد. یکی از خدمات اصلی شرکت ایران فرود آب بندی نمای ساختمان با استفاده از طناب کاران حرفه ای و تجهیزات مدرن است؛ که با آب بندی و رنگ کاری با طناب علاوه بر جلوگیری از آلودگی نما میتوان از تخریب ساختمان نیز جلوگیری نمود. ما به شما توصیه مینماییم که قبل از آب بندی نمای ساختمان از خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ایران فرود استفاده نمایید.

در صورتی که سنگ نمای ساختمان شما شل باشد و یا شکسته باشد باید به محکم کردن آن از طریق پیچ و رولپلاک پرداخت و یا سنگ نمای ساختمان را تعویض نمود. ایران فرود میتواند بهترین خدمات نصب سنگ نمای ساختمان را با ضمانت برای شما عزیزان انجام دهد.

استفاده از بهترین چسب نانو جهت آب بندی و واترپروف کردن نمای ساختمان

چسب عایق کاری نمای ساختمان

در آب بندی از چسب نانو برای نمای ساختمان استفاده میشود. مواد نانو بهترین انتخابی است که میتوان برای آب بندی نمای ساختمان از آن استفاده نمود؛ زیرا با ویژگی های چسب نانو همانند خاصیت آب گریزی و نفوذ بالا به ترک های بسیار ریز میتوان از شر شوره زدگی در نمای ساختمان، پوسیده شدن رنگ ساختمان، ترک خوردگی، ورود آب باران و ... خلاص شد . از دیگر مزایای چسب نانو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قیمت به صرفه و مناسب
 • مقاوت بالا در برابر اشعه ایکس
 • قابل استفاده بودن روی تمامی سطوح با هر جنس
 • اجرای آسان
 • فاقد بو
 • فاقد مواد شیمیایی
 • سازگاری با محیط زیست

رفع نم نمای ساختمان با آب بندی نمای ساختمان

آب بندی نمای ساختمان با چسب نانو برای دیوار

شما نیز ممکن است به علت ساخت و ساز نامرغوب و استفاده پیمانکاران ساختمانی از مصالح بی کیفیت و یا استفاده از عایق نامرغوب با صحنه کریه و ناخوشایند نم زدگی و بوی بد حاصل از آن برخورد کرده باشید. بهترین راه حل برای رفع نمای ساختمان استفاده از آب بندی برای نمای ساختمان با استفاده از چسب نانو برای نمای ساختمان است.

رفع نشتی نمای ساختمان

برای جلوگیری از نشت اب از نمای ساختمان نیز میتوان از آب بندی نمای ساختمان و چسب آب بندی مخصوص استفاده نمود. مواد نمای ساختمان با گذر زمان و بارش بارندگی های اسیدی و آلودگی های موجود در هوا واکنش شیمیایی میدهد و باعث کپک زدگی، پوسدگی و نم نمای ساختمان میشود.

بهترین راه حل نیز برای رفع نمای ساختمان استفاده از عایق نانو برای نمای ساختمان است تا با جلوگیری از رطوبت کف ساختمان و جلوگیری از نفوذ آب باران از پنجره آهنی بتواند از نشت آب به بیرون نمای ساختمان جلوگیری کند.

آب بندی نمای کامپوزیت

خدمات آب بندی نما بسته به جنس نما متفاوت است. نمای ساختمان ممکن است شیشه ای، سنگی، کامپوزیت و یا آجری و سیمانی باشد. معمولا برای آب بندی نمای کامپوزیت از سه روش تسمه ناودانی، لاستیک درزگیر و فوم و چسب سیلیکون یا اکواریوم استفاده میشود.

آب بندی نمای شیشه ای

این در حالی است که به عنوان مثال در آب بندی و واترپروف کردن نمای شیشه ای از چسب های پلی یورتان و یا چسب های سیلیکونی استفاده میشود. آب بندی نما جز اصول اولیه مهندسی نما محسوب میشود زیرا که از هدر رفت انرژی جلوگیری کرده و با عایق های مد نظر سبب آسوده خاطر بودن ساکنین ساختمان میشود.

آب بندی دیوار سیمانی

یکی از مشکلات در نمای ساختمان های امروزی خصوصا درمناطق پر بارش،نفوذ قطرات باران از درز سنگ ها به داخل است، که دلیل این امر بندکشی نکردن استاندارد و اصولی سنگها و حتی ریختن بند کشی میان سنگ نما است.

یکی از متداول ترین مشکلات ساختمان های سیمانی و سنگی ،ترک های ایجاد شده روی آن می باشد که باعث ورود رطوبت و نم به داخل بنا می شود.متدی که برای آب بندی نمای سنگی و سیمانی انجام می شود از طریق ایجاد ترکیب سیمان و پودر سنگ و به کارگیری چسب های مخصوص آب بندی Z90 می باشد. در این روش به وسیله چسب مخصوص برای نمای ساختمان تمامی شکاف ها و درزها پر میشود.
یکی از مواردی که در آب بندی نمای سیمانی میتواند موثر باشد، نصب توری مرغی جهت استحکام بیشتر قبل از انجام سیمانکاری نما است.

قیمت آب بندی نمای ساختمان

آب بندی عایق ساختمانی

قیمت آب بندی نمای ساختمان را باید شرکت آب بندی ساختمان با ضمانت برای شما انجام دهد. زیرا ضمانتی که برای آببندی نما به شما داده میشود، نشان دهنده کیفیت کار است. توجه کنید که شرکت ایران فرود نازلترین قیمت آب بندی نمای ساختمان را در بین شرکت های اب بندی دارد و علاوه بر قیمت کم به شما ضمانت 2 ساله میدهد. شرکت ایران فرود با استفاده از بهترین عایق نانو برای نمای ساختمان،چسب نانو برای دیوار و چسب ضد رطوبت دیوار جهت رفع نم گیری نمای ساختمان شما گام برمیدارد. شما نیز برای اطلاع از قیمت آب بندی نمای ساختمان خود با توجه به متراژ، جنس سنگ نما، تعداد طبقات و حجم نم میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا با بهترین عایق برای نمای ساختمان، عایق نمای خارجی ساختمان شما را انجام دهند.

عوامل متفاوتی در قیمت آب بندی نمای ساختمان موثر اند . از جمله این عوامل میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

 • قیمت مواد آب بندی نما
 • قیمت چسب نانو برای دیوار
 • دستمزد راپل کاران شرکت آب بندی نما
 • نوع نما (نمای کامپوزیت، نمای شیشه ای، نمای سنگی، نمای سیمانی)