شستشوی نمای ساختمان

بیش از نیم قرن است که شرکت خدمات ساختمانی نمای ایران فرود یکی از شرکت های پیشرو درزمینهٔ انواع خدمات ساختمانی در تهران و کرج است. با تعهد کاری و صداقت در کار، اعتقاد ما این است که کاری که ما انجام می دهیم اعتبار ما را به همراه دارد، زیرا ما در ارائه بهترین خدمات به مشتریان ، بهترین قیمت ها و بالاترین کیفیت موجود برای نمای ساختمان تخصص داریم.

این شرکت با خدمات ساختمانی در همه اشکال آن سروکار دارد و دارای کادری از راپل کاران و پرسنل کارآمد متخصص در شستشوی نمای ساختمان است که در کار خود تردید نمی کند. شرکت ایران فرود بر اساس مجموعه ای از ایده ها، ارزش های سختگیرانه و استانداردهای اخلاقی متمایز عمل می کند که به طور روزانه در هر نماشویی که انجام می شود ما تلاش می کنیم تا بهترین محصولات و خدمات را به همه ارائه دهیم و رضایت مشتری را تضمین کنیم.

 از عواملی که باعث میشود به فکر شستشوی نمای ساختمان بیوفتیم. میتوانیم به کثیفی و جرم نشسته بر ساختمان ها و یا گرد و غبار شدید و یا دلایل انسانی نام ببریم.

نماشویی

حتما برای شما هم سوال پیش آمده است که چرا باید نما را شست؟ اصلا چه ضرروتی دارد که نمای ساختمان را بشوریم؟ بسیاری از افراد تعجب میکنند و میگویند هر وقت باران ببارد نمای ساختمان شسته خواهد شد پس نیازی به شستوی نما نخواهد بود، اما باید گفت باران اسیدی خود یکی از دلایل نماشویی ساختمان است. از دیگرعواملی که باعث میشود به فکر شستشوی نمای ساختمان بیوفتیم. میتوانیم به کثیفی و جرم نشسته بر ساختمان ها و یا گرد و غبار شدید و یا دلایل انسانی نام ببریم. دلایل انسانی همانند بازسازی ساختمان یا انجام کلیه امور ساختمانی که سبب ریخته شدن مواد ساختمانی بر روی نمای ساختمان شده است.

قیمت شستشوی نمای ساختمان

تعیین قیمت نماشویی ساختمان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا که مشتریان همواره به دنبال خدمات ساختمانی با نازلترین قیمت ها هستند. شرکت ایران فرود کیفیت بالا را به همراه مناسبترین و رقابتی ترین قیمت نماشویی با بکارگیری جدیدترین متودهای روز دنیا برای رضایت مشتریان و مهندسان عزیز در نظر گرفته است. 

جهت تعیین قیمت نماشویی باید این نکته را خاطر نشان کنیم که از آنجا که هر نما متفاوت از نمای دیگری است، قیمت نماشویی هر نما نیز متفاوت است. قیمت نماشویی ساختمان به ارتفاع ساختمان، نوع جنس نمای ساختمان و میزان شدت حجم کثیفی کار بستگی دارد.

اما نگران نباشید اگر میخواهید قیمت دقیق شستشوی نمای ساختمان خود را بدانید، تیم کارشناسان ایران فرود پس از بازدید از نمای شما قیمت دقیق نماشویی را به شما خواهند گفت. تیم تصمیم گیرنده پس از کارشناسی نزدیک تعرفه نماشویی با در نظر گرفتن نوع نماشویی قیمت نماشویی را به شما اطلاع خواهد داد.

نکات مهم شستشوی نمای ساختمانی

همانطور که هر ماده ای حلالی مخصوص دارد، در شستشوی نمای ساختمانی نیز باید ابتدا جنس نمای ساختمان را به درستی تشخیص دهیم. در شستشوی نما شما ممکن است از قبل سنگ یا اجر یا به طور کلی نمای شما اسیب دیده باشد که ابتدا راپل کار باید به ترمیم نما بپردازد سپس نما را بشویند.

انواع شستشوی نمای ساختمان

شتستوی نمای ساختمان بستگی به نوع نما و جنس آن دارد.

شستشوی سنگ نمای ساختمان

در نماهای اداری و تجاری و یا نماهایی همانند بیمارستان که ماهانه نیازمند شستشو دارند تا عاری از هر گونه جرم به نظر برسند، معمولا شستشوی نما با موادی با قدرت انحلال کم استفاده میشود، زیرا که اگر از مواد شوینده قوی استفاده شود و دفعات شستشو بالا باشد، ممکن است به بافت و نمای ساختمان آسیب وارد شود. معمولا برای شستشوی نمای ساختمان ها از آب با قدرت بالا استفاده میشود.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

نمای سوخته و یا نماهای سنگی حساسیت بالایی برای شستشو دارند. نماهای سنگی و سرامیکی از نماهای گران قیمت هستند که شستشوی نا مناسب آنها میتواند باعث از بین رفتن سطح آنان شود. به همین سبب ما با دستگاه مخصوص واترجت با بهترین مواد به شستشوی نماهای سنگی میپردازیم.

شستشوی نمای سیمانی با سند بلاست 

جهت تمیزی و رنگ زدایی دیواره ها و یا نماهای سیمانی میتوان از واتر سند بلاست استفاده نمود. در نماشویی با واتر سندبلاست، فشار آب با توجه به جنس نما و نوع رسوب انتخاب شده و انجام میپذیرد.

کثیفی نمای ساختمان علاوه بر آلودگی های بصری میتواند در گذر زمان به بافت و نمای ساختمان آسیب برساند؛ با وجود دوده های کارخانه جات و آلاینده های وسایل نقلیه، شستشوی نمای ساختمان امری ضروری است. شستشوی نمای ساختمان با توجه به جنس نمای ساختمان همانند مرمر، شیشه، تراورتن، سیمان و...، دستگاه ها همانند واترجت، واتر سندبلاست و ... و مواد شوینده از قبیل نانو، اسید و... متفاوت است. که اگر در این زمینه تبحر کافی وجود نداشته باشد،میتواند هزینه های هنگفتی برای مرمت ساختمان بر روی دوش شما بگذارد.

اما جای نگرانی نیست زیرا که شرکت ایران فرود در زمینه تخصصی خدمات شستشو نما با سابقه طولانی و مجرب ترین راپل کاران میتواند تمامی آلودگی های مد نظر شما را از بین ببرد و زیبایی و جذابیت را به ساختمان شما باز گرداند.

شستشوی نمای سرامیکی ساختمان با راپل

واترجت شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نما در ارتفاع، شغلی بسیار حساس است، و به دو صورت دستی و واترجت انجام می شود. انتخاب روش شستشو نمای ساختمان به فراخور حجم و میزان آلودگی و جنس نما تعیین می شود. شستشوی نمای ساختمان با واترجت بدون نیاز به داربست و با طناب های مخصوص و راپل کاران حرفه ای انجام می شود. شستشوی نماهای آجری، کامپوزیت، سنگی، شیشه ای و سیمانی در برج های مرتفع، پرکاربردترین استفاده از واترجت شستشوی نمای ساختمان است.

نماشویی با طناب با استفاده از بهترین مواد برای نمای خارجی ساختمان

قیمت شستشوی نمای ساختمان

فاکتور های بسیاری بر روی قیمت شستشوی نمای ساختمان تاثیر گذارند. از نحوه اجرای کار و یا روش انتخابی، میزان آلودگی سطح گرفته تا مواردی چون زمان صرف شده جهت شستشوی نما، پیچیدگی های شستشو و کیفیت ...

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت شستشوی نمای ساختمان مد نظر خود با شماره  زیر تماس حاصل نمایید.

تلفن های تماس:

شستشوی نمای شیشه ای ساختمان با واترجت بدون نیاز به داربست و با طناب راپل

نظافت نمای ساختمان

بسیاری از ساختمان های بسیار پیشرفته و خانه ها وجود دارد و این ساختمانها دارای لوکس ترین مبلمان و کیفیت هستند ، اما همه اینها فقط در داخل ظاهر می شود و متاسفانه صاحبان این ساختمان ها به دلیل قرار گرفتن در معرض مستقیم در معرض گرد و غبار و گرد و غبار زیرا آنها همیشه به نمای ساختمان های خیابان های اصلی یا خیابان هایی که ماشین در آنها زیاد حرکت می کند نگاه می کنند که منجر به ایجاد ظاهری نامطلوب به این ساختمان ها می شود و این ظاهر باعث مزاحمت صاحبان آن ساختمان ها می شود که باعث می شود آنها دائما به دنبال بهترین ها باشند روش هایی برای کمک به آنها در تمیز کردن نمای این ساختمان ها ، و بنابراین ما روش هایی برای تمیز کردن نمای ساختمان ها ارائه می دهیم.

انواع نمای ساختمان

نمای ساختمان های زیادی وجود دارد و نماها به دلیل متریالی که از آنها طراحی شده اند متفاوت هستند:

 • نمای سنگی.
 • جبهه های شیشه ای.
 • نمای مرمر.
 • نماهایی که در سرامیک طراحی شده اند.
 • نمای گرانیت.

روش های تمیز کردن نمای خانه ها

ما بهترین روش هایی را که می توان در هنگام تمیز کردن نمای ساختمان ها استفاده کرد تا جلوه زیبایی به ساختمان ها بدهد و گرد و غبار روی آنها جمع نشود را نشان می دهیم.

ابتدا نماهای سنگی

این نوع نما از نظر ظاهری زیباست و برای تمیز شدن می توان از اصطلاحا ریختن شن و ماسه یا آب استفاده کرد و این کار با استفاده از دستگاه هایی که فقط به این اختصاص داده می شوند انجام می شود و این وسایل می توانند نمای ساختمان شما را کاملاً نو کنند زیرا توانایی فوق العاده ای در تمیز کردن نمای ساختمان و از بین بردن سخت ترین رسوبات یا هر اثری که در ساختمان وجود دارد اعم از آثار سوختگی ، رنگ یا هر اثری دارد.

دوم ، نمای مرمر

روش هایی وجود دارد که در تمیز کردن نمای مرمر استفاده می شود ، از جمله:

 • استفاده از موشک به اصطلاح

در جاهایی که موشک برای از بین بردن آلودگی ، گرد و غبار و هرگونه رسوب یا لکه ای که در این نمای مرمر وجود دارد ، استفاده می شود ، آنها را طوری نو کنید که جلوه درخشانی دارند.

 • از اسلحه استفاده کن

از این اسلحه به طور دائمی برای تمیز کردن نمای مرمر و هر چیزی که از سنگ مرمر ساخته شده استفاده می شود و به کسب نتایج عالی و ظاهر بسیار زیبا کمک می کند.

شستشوی نمای شیشه ای

با استفاده از تفنگ آب که یک اسلحه مخصوص تمیز کردن شیشه است ، می توان نماهای شیشه ای را تمیز کرد زیرا این دستگاه به خلاص شدن از شر گرد و غبار و از بین بردن لکه های موجود در شیشه کمک می کند ، مورد استفاده توسط متخصصان و تکنسین هایی که نحوه استفاده از آن را می دانند و می دانند چگونه از آن به خوبی استفاده کنند تا از آسیب دیدن شیشه یا شکستن آن جلوگیری شود.

برخی از ابزارها برای تکمیل روند تمیز کردن مورد نیاز است

ابزارهای لازم وجود دارد که باید در مراحل تمیز کردن نمای ساختمان ها وجود داشته باشد ، از جمله این ابزارها:

 • طناب: برای مقاومت در برابر روند صعود از ساختمان ها باید طناب های بسیار ضخیمی وجود داشته باشد.

 • جرثقیل: برای بلند کردن وسایل و کارگران از طریق آن و برای دسترسی آسان به بالاترین مکان ساختمان ، به وینچ و جرثقیل برقی احتیاج است.

 • مواد شوینده: باید مواد شوینده منظمی وجود داشته باشد و کلیه ابزاری که در مراحل تمیز کردن استفاده می شود مانند سطل ، برس شیشه ای ، مواد شوینده معمولی و مواد شوینده با کیفیت بالا بین المللی وجود دارد. باید در نظر داشت که این شوینده ها کاملا عاری از مواد پاک کننده هستند. هرگونه مواد شیمیایی ، و همچنین باید جلا و شیلنگ آب وجود داشته باشد.

 • پله برقی: پله برقی و همچنین پله های فلزی منظم باید در مراحل تمیز کردن در دسترس باشد تا کار با ارتفاع آسان شود.

 • شما همچنین باید ابزار لازم برای روند بالا رفتن از نماها را داشته باشید.

 • همچنین لازم است برای انجام عملیات پاکسازی نمای ساختمانها ، به ویژه ساختمانهای بسیار مرتفع که از طبقات زیادی تشکیل شده اند ، از شرکتهایی که کارگران کاملاً آموزش دیده دارند استفاده شود.

شستشوی نمای ساختمان در تهران

برای شستشوی نمای ساختمان درتهران و یا میتوانید عکس نمای خود را برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی جنس نمای ساختمان، تعداد طبقات، حجم کار، تشخیص دستگاه شستشوی نمای ساختمان و محلول شستشوی نمای ساختمان مناسب با ساختمان شما قیمت شستشوی نمای ساختمان توسط کارشناسان تعیین شود.

شستشوی نمای ساختمان کرج

در شستشوی نمای ساختمان، در کرج و یا تهران موضوعی کع بسیار حائز اهمیت است دسترسی و همچنین جنس نمای ساختمان، با در نظر گرفتن این دو موضوع می توان در مورد شستشوی نمای ساختمان بسیار بیشتر نظر سنجی کرد، همچنین کرج به علت دسترسی نزدیک به تهران می تواند بسیار مورد توجه افراد در خدمات نمای ساختمانی در نظر گرفته شود.

دستگاه شستشوی نمای ساختمان

به علت متفاوت بودن جنس نمای ساختمان که شامل شیشه ای، آجری و سیمانی، کامپوزیتی، سنگ، سرامیک و ... دستگاه شستسوی نمای ساختمان نیر متفاوت اند ، که بسته به سختی و حجم کار میتوان شستشوی نمای ساختمان با واترجت انجام شود یا از دستگاه شیشه شوی نمای ساختمان معمولی . به عنوان مثال شستشو با واترجت با طناب برای ساختمان های مرتفع که کثیفی زیادی نداشته باشد استفاده می شود.

در حالی که اگر نمای ساختمان با رسوب، جرم و آلودگی زیادی پر شده باشد بهتر است از شستشو نمای ساختمان با واتر سند بلاست استفاده شود. شستشوی ابروطی نیز یکی از روش های محبوب شستشو برای نماهای شیشه ای و کامپوزیتی است. شما نیز میتوانید برای شستشوی کف منازل،اداره جات و ... خود از خدمات تضمینی و با کیفیت کفسابی شرکت ایران فرود بهره مند شوید.

محلول شستشوی نمای ساختمان

برای پاکسازی نمای ساختمان از هر گونه آلودگی خارجی استفاده از محلول شستشوی نمای ساختمان با کیفیت ضروری است. جهت تمیز کاری نمای ساختمان باید ابتدا به جنس نما دقت کنیم. از این رو به محلول شستشوی نمای ساختمان با توجه به جنس نما میپردازیم.

شستشوی نمای شیشه ای : برای تمیز کردن نمای ساختمان شیشه ای میتوان از ترکیب سرکه وآب استفاده کرد که درصد آب به سرکه سفید معمولا 80 به 20 است. از دیگر محلول شستشوی نمای ساختمان میتوان به ترکیب آب و الکل اشاره نمود که این نسبت 75 به 15 درصد می باشد.

شستشوی نمای آجری : اگر آلودگی های به عمق آجر نفوذ نکرده باشد میتوان از روش شستشو با واترجت استفاده نمود؛ اما اگر آلودگی ها به خورد آجر رفته باشد باید از روش شستشو با واتر سند بلاست استفاده کرد.

روش دیگر استفاده از اسپری کردن مواد نانو شوینده است. این روش برای شستشوی نماهای آجری قیمتی استفاده میشود.

شستشوی نمای کامپوزیتی : برای شستشوی نمای کامپوزیتی باید حتما با کارشناسان خدمات شستشوی نمای ساختمان مشورت نمایید.

دقت کنید که برای شستشوی هر نما از چه محلولی استفاده میکنید زیرا که استفاده نامناسب از محلول شوینده همانند اسید و جوهر نمک میتواند هزینه های هنگفتی را برای شما باقی بگذارد.