نصب توری مرغی و صنعتی

تهیه و نصب انواع توری مرغی و توری صنعتی ایرانی و خارجی متناسب باسلیقه و نیاز شما، کافی است یک بار امتحان کنید تا مشتری دائمی ما شوید.

به سبک ترین توری های شش ضلعی، توری مرغی میگویند. اگر ضخامت مفتول توری مرغی بسیار کوچک باشد به آن توری گابیون گفته میشود. از انواع متفاوت توری مرغی میتوان به توری مرغی گالوانیزه سرد و گرم اشاره کرد. تفاوت این دو نوع در وزن و میزان استحکام آنان است که تور مرغی گرم نسبت به سرد کیفیتی بالاتر داشته و مستحکم تر است.

کاربرد نصب توری مرغی و صنعتی

توری مرغی در زمینه های مختلف کاربرد متفاوت دارد؛ از نصب تور صنعتی و مرغی برای جلوگیری از ورود حیوانات به باغ و باغچه گرفته تا کاربرد های مختلف آن در صنعت ساختمان سازی. از کاربرد نصب توری مرغی و صنعتی در ساختمان میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نصب توری مرغی در سقف جهت عایق کاری با استفاده از پشم شیشه
  • نصب توری مرغی در گچ کاری جهت جلوگیری از ترک برداشتن گچ
  • نصب توری مرغی دور ستون ها جهت افزایش مقاومت و محافظ ستونها
  • نصب توری مرغی در زیر کاشی ها جهت یکنواخت ساختن و زیرسازی کاشی

نصب و اجرای انواع توری صنعتی و مرغی

قیمت نصب توری مرغی

برای تعیین قیمت نصب توری مرغی، دو فاکتور اصلی وجود دارد، یکی از فاکتورهای اصلی قیمت توری مرغی و قیمت ابزار و وسایل مورد نیاز همانند توری مرغی، سیم و مفتول است و عامل دیگر مقدار اجرتی است که باید به نصاب توری پرداخته شود.

هزینه تور مرغی نیز خود به جنس توری مرغی بستگی دارد. از دیگر موارد تعیین کننده قیمت توری صنعتی و مرغی میتوان به وزن و عرض رول توری مرغی اشاره کرد.

شما نیز میتوانید با شرکت ایران فرود با شماره 09059817081  تماس حاصل نمایید تا از قیمت های بروز توری مرغی، قیمت توری فنچی و قیمت توری فرنگی با توجه با عرض و ارتفاع نمای خود مطلع شوید. برای ارائه خدمات نصب انواع توری صنعتی ومرغی فقط کافیست با شماره های بالا تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان همراه با خدمات ما با ضمانت 4 ساله بهره مند شوید.

قیمت انواع توری صنعتی و مرغی به همراه قیمت خدمات نصب و اجرای آن

نصب توری پلاستیکی

با توجه به کاربرد توری پلاستیکی و داشتن ویژگی هایی همانند پایداری و مستحکم بودن، سازگاری با طبیعت و ضد آب بودن آن، توری پلاستیکی در میان دیگر محصولات این زمینه دارای محبوبیت خاصی است. قیمت توری پلاستیکی نیز به دلیل جنس وینیل پی وی سی بودن آن بسیار مناسب است.

آسان بودن نصب توری پلاستیکی،کیفیت بالا در جنس و ماندگاری در کنار قیمت خوب توری پلاستیکی، آن را یکی از پرفروش ترین توری های آهنی کرده است.این توری ها در کارخانه توری پلاستیکی با استفاده از فرآیند اکستروژن تولید شده و در رنگ های متنوع به بازار عرضه میشوند. شما نیز میتوانید برای خرید توری مرغی پلاستیکی و نصب آن با کارشناسان ما در سایت ایران فرود تماس بگیرید.

کاربرد توری مرغی در ساختمان

اکثرافراد با شنیدن توری مرغی این برداشت را دارند که کاربرد این توری تنها برای حفاظت و نگهداری از مرغ و پرندگان یا ساخت لانه برای آنان است. اما تعجب خواهید کرد اگر بگوییم که با ساخت قفس فارادی از توری مرغی میتوان امواج وای فای، رادیویی و امواج گوشی های موبایل را تضعیف کرد و به گونه ای با همین توری مرغی میتوان عایقی ضد امواج ساخت .

از توری مرغی نیز در صنعت کشاورزی در مقابل جلوگیری از ورود حیوانات به مزرعه،زمین و باغ نیز استفاده میشود. اما باید به شما بگوییم بیشترین کاربرد توری مرغی در صنعت است و آن هم صعنت ساخت و ساز و ساختمان سازی ! یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باعث کابرد توری مرغی در ساختمان شده است میتوانیم به ارزان بودن، دوام بالا و بافت شبکه ای آن اشاره کنیم و این به گونه ای که اگر قسمتی از توری مرغی خراب یا پاره شود بر دیگر قسمت ها فشاری وارد نمیشود و همچنان استحکام خود را حفظ خواهند کرد.

توری مرغی ضخیم در ساخت سقف، ساخت عایق حرارتی و صوتی، ساخت سقف برای سوله ها،کارگاه ها، سقف های شیروانی کاربرد دارد. از دیگر کاربرد های توری مرغی روی ایزوگام، دور ستون و ... است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

نصب توری مرغی روی ایزوگام

مرسوم ترین کاربرد توری مرغی برای جلوگیری از ورود حیوانات به باغ و باغچه بوده است. اما امروزه در صنعت ساخت و ساز کاربردهای بسیار زیادی دارد. توری مرغی و صنعتی به دلیل پایداری و بافت شبکه ای محکمی که دارند برای زیرسازی و پوشش قسمت های مختلف در ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرند.

حال شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که چرا باید توری مرغی بر روی ایزوگام نصب شود ؟ در جواب این سوال باید به شما بگوییم که بعد از ایزوگام و عایق کاری باید سرامیک و کاشی ها نصب شوند. اما قبل از انجام این کار باید سیمان کاری بر روی ایزوگام صورت بگیرد تا سیمان همانند چسبی محکم ایزوگام و سرامیک را به هم بچسباند. اما نکته اینجاست که باید نصب توری مرغی روی ایزوگام انجام شود تا میزان یکنواختی سیمان حفظ شود و علاوه بر آن میزان چسبندگی سیمان نیز افزایش یابد.

نصب توری مرغی روی ایزوگام نیاز به تخصص، مهارت و سرعت بالایی دارد چرا که در فاصله زمانی بسیار کم به علت وجود مواد ناخالص ممکن است توری زود خشک شده و یا خرد شود. شرکت ایران فرود با سالها سابقه در زمینه نصب توری مرغی میتواند با کیفیت ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.

بستن توری مرغی دور ستون

بستن توری مرغی دور ستون به علت ویژگی های توری مرغی ضخیم انجام میشود. توری مرغی ضخیم به علت وزن سبک و نصب و حمل راحت، قیمت مناسب و سرعت و ساده بودن نصب و اجرای آن به منظور مقاوم سازی ستون ها و به نوعی محافظ جهت جلوگیری از ترک خوردگی گچ ها به دور ستون ها بسته میشود.

نحوه نصب توری مرغی بع دور ستون ها به گونه ای است که از پیچ و رولپلاک مخصوص و واشر استفاده میشود. کاربرد نصب توری تنها به دور ستون ها محدود نمیشود بلکه میتوان از توری مرغی در ایزوگام، توری مرغی در سقف، توری مرغی در گچ کاری نیز بهره برد.

نحوه نصب توری مرغی

با توجه به محل اجرا و متراژ و جنس توری مرغی که قرار است نصب شود نحوه نصب توری مرغی متفاوت خواهد بود و برخی از روش هایی که با آن توری مرغی را نصب می کنند به شرح زیر است:

نصب توری مرغی با سیم مفتول فلزی

در این روش، توری مرغی مورد نظر با گذراندن سیم مفتول و گره زدن انتهای آن به محل مورد نظر متصل شده که این گره ها به 2 صورت سری و موازی انجام پذیر است

پرچ کردن توری مرغی و صنعتی

ممکن است پرچ کردن توری مرغی محال باشد اما امکان پذیر خواهد بود، اگر شما محل مورد نظر خود را سوراخ نموده، و توری را ما بین محل اتصال و صفحه ای واشر مانند و دارای سوراخ که از قبل آماده شده قرار داده و اقدام به پرچ نمایید.

پیچ کردن توری مرغی به محل نصب

مراحل نصب توری مرغی با استفاده ازپیچ و مهره دقیقا مانند روش پرچ کردن است با این تفاوت که قطر سوراخ های باید بیشتر باشد و بجای میخ پرچ از پیش و مهره برای اتصال استفاده شود.

این روش نصب بسیار سریعتر بوده و امکان تعویض یا برداشتن توری راحت تر خواهد بود.

جوش دادن توری مرغی

جوش دادن توری مرغی دیگر روش مرسومی است که مورد استفاده آن برای مواقعی است که محل توری ثابت و دائمی خواهد بود یا اینکه توری قرار است زیر مصالح دیگری نظیر دیوار عایق، سیمان، گچ یا ... قرار بگیرد.

آموزش نصب توری مرغی

در اینترنت و مخصوصا رسانه های آنلاین مانند آپارات، آموزش نصب توری مرغی به رایگان قرار داده شده است. نصب انواع توری مرغی و صنعتی با اینکه کار دشواری نیست اما نیاز به یادگیری آن از افراد با تجربه دارد. استفاده از تجربه دیگران بهش ما کمک می کند تا بدانید که در انواع نصب، چند اتصال و در کدام جهات باید ایجاد کنید.شما همچنین نیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله بتونه کاری نمای ساختمان را مطالعه نمایید.

کاربرد توری مرغی در ساختمان

شاید واژه توری مرغی و صنعتی خنده دار بنظر آید، ولی از جهت کاربرد توری مرغی در ساختمان بعنوان زیر ساز عضوی مهم و جدایی ناپذیر در امر ساختمان و مخصوصا کار نما می باشد.

در لیست زیر به مواردی اشاره خواهیم کرد که از مهمترین کاربردهای توری مرغی و صنعتی و ساختمان ها می باشد:

  • بعنوان زیر ساز سیمان کاری هنگام نصب موزاییک و سنگ در پشت بام، بالکن و تراس ها
  • زیر ساز سیمان کاری دور ستون های فلزی و بتنی هنگام نصب سنگ
  • پوشش بام و پاسیو ساختمان ها و برج ها به جهت جلوگیری از ورود و سقوط پرندگان به داخل
  • بعنوان زیرساز سقف های شیروانی جهت محکم کردن آن ها