نمونه کار پیچ و رولپلاک نما

مدرک ایراتا راپل کاران ایران فرود

تمامی راپل کاران شرکت ایران فرود و تیم ارتفاع نوردان ایران فرود دارای مدرک ایراتا سطح مدرک بین المللی راپل کاری سطح یک می باشند. راپل کاران تمامی مهارت های لازم را برای انجام راپل کاری دارند.

بیمه و قرار داد ایران فرود

 کارکنان و تمامی راپل کاران دارای بیمه مسئولیت می باشند. در قرار داد نیز کد بیمه نامه و اسم راپل کاران قید خواهد شد و این بدان معنی است که در هر پروژه نام راپل کار و کد بیمه نامه ذکر خواهد شد و در قرار دادی که با کارفرما عقد میشود ذکر میشود که "راپل کاران هیچ مسئولیتی برای کارفرما نداشته باشند."

ضمانت شرکت ایران فرود

ارائه کلیه خدمات ساختمانی شرکت ایران فرود دارای ضمانت است. ضمانت کاری  برای پیچ و رولپلاک  نمای ساختمان 5 ساله میباشد که ضمانت جانی و مالی نیست و ضمانت باز سازی است. بدان معنی است که در صورت ریزش سنگ شرکت موظف است که تعمیرات را بدون اخذ هیچ هزینه انجام دهد. تمامی ضمانت ها در قراد داد ها ذکر میشوند.

خدمات ساختمانی شرکت ایران فرود

خدمات نما را با بهترین استانداردها و بالاترین کیفیت ارائه می دهیم. شرکت ایران فرود آماده ارائه خدمات خود ازجمله پیچ ورولپلاک نمای ساختمان،نصب سنگ نما،نماشویی،آب بندی نما و رنگ آمیزی،نورپردازی، کف سابی و انواع خدمات راپل با طناب است. انجام بهترین خدمات با دقیق ترین تعهدات برای ارائه بهترین کیفیت برای شما عزیزان هدف و آمال شرکت می باشد.

نمونه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان