اتمام اجرای پیچ و رولپلاک ساختمان فدرال

به دلیل وجود روز افزون آلودگی هوا و یا آلودگی صوتی، وجود گرد و غبار،خروج سرما در فصل های گرم تابستانی و یا گرما در فصل های سرد پاییزی و زمستانی ، عایق بندی و آبندی پنجره ها امری به دور از اجتناب است.

یکی از عمده مشکلات این ساختمان ورود گرد و غبار به فضا بود که هزینه های گزاف برای شستشو به همراه داشت. از دیگر مشکلات این ساختمان هدر رفت انرژی در فصول مختلف سال بود، به طوری که حتی با زیاد کردن شوفاژها پرسنل همیشه احساس سرما میکردند. از آن گذشته با بارش اندکی برف و باران، رطوبت وارد واحدها شده بود به طوری که باعث نم کشیدن و حتی پوسیدگی دیوارهای داخلی و خارجی شده بود.

شرکت ایران فرود علاوه بر ترمیم و تعمیر نمای سنگی این ساختمان، با بهترین مواد و پیشرفته ترین تجهیزات شستشو نمای ساختمان را با ضمانت 4 ساله انجام داد. با استفاده از آب بندی نمای ساختمان و پنجره ها، درزهای موجود را با بهترین مواد ترمیم کرد. با اتمام آب بندی پنجره های ساختمان فدرال هیچ کدام از مشکلات فوق دیگر مشاهده نشد.

چگونگی اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان 

هنگامی که نمای ساختمان دچار انواع مختلف آسیب دیدگی همانند پوسیدگی، نم زدن، قارچ زدگی و .. می شود، باید در مرحله اول با استفاده از مصالح ساختمانی مناسب، نما را ترمیم نمود. در این مرحله ممکن است پوسیدگی و نم باعث جدا شدن سنگ نما از نمای ساختمان شود، و به سمت پایین بر سر جان و مال مردم سقوط کند!

چگونگی اجرای پیچ و رولپلاک نما از اهمیت بالایی برخوردار است و توصیه میشود توسط مجری پیچ و رولپلاک نما انجام شود. زیرا که اجرای پیچ و رولپلاک نما نیازمند به مهارت، دقت و وسایل و ابزارهای مخصوص ویژه است.

چگونگی آب بندی نمای ساختمان

بعد از اجرای پیچ و رولپلاک نما باید بین بندهای نما را آب بندی کرد. در این مرحله باید درزها و ترک های ایجاد شده را با مواد سیلیکونی پر کرد.

ویژگی ضد آب بودن این ماده علاوه بر جلوگیری از ورود رطوبت به داخل نما و عدم جذب رطوبت بر نمای خارجی از ورود آلودگی نیز ممانعت کرده و شما را از شر تمیز کردن جرم ها نیز خلاص می کند.

بهترین چسب ها جهت آب بندی پنجره

یکی از مهمترین ویژگی هایی که چسب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنجره باید دارا باشد شامل موارد زیر است :

  • پایداری بالا در مقابل جذب رطوبت
  • منعطف بودن
  • مقاوم بودن در برابر رشد گیاهان و قارچ ها
  • پایداری در برابر فشار
  • خشک شدن سریع در برابر هوا
  • مقاومت به اشعه uv
  • فاقد بو بودن

از جمله بهترین چسب ها جهت آب بندی پنجره میتوان به چسب پلی اورتان، چسب سیلیکون و چسب اکرلیک اشاره نمود.

بهترین عایق برای نمای ساختمان و پنجره ها

در فرایند آب بندی هر سطح نیازمند ماده مخصوص به خود است. که اگر در انتخاب این مواد دقت به عمل نیاید میتواند هزینه های گزافی را برای ساختمان داشته باشد. بهترین عایق برای نمای ساختمان و پنجره های این ساختمان استفاده از مواد آب بندی همانند واترپروف مایع و روکش های پلی کسی بود.

آخرین مطالب
شرکت ایران فرود

ضمانت ۴ ساله برای تمامی خدمات غیر از خدمات نور پردازی توسط شرکت ایران فرود همچنین تمامی کارکنان داری بیمه نامه مسئولیت و دارای مدرک بین الملی ایرتا سطح ۳ می باشند، این شرکت با سال ها تجربه در خدمات باعث شده همواره کیفیت، سرعت و مهمتر از همه جلب رضایت مشتریان را هدف خود قرار داده، انجام خدمات با تجهیزات بروز با بالاترین ایمنی...