نمونه قراد داد پیچ و رولپلاک

نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نما

آیا با نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نما آشنا هستید؟ از آن جایی که نصب پیچ و رولپلاک نما یک کار اجرایی است و بسیاری از ساختمان‌ها چند طبقه هستند و نمای بسیار زیادی دارند، از این رو بین مجری پیچ و رولپلاک و کارفرما یک قراردادی تنظیم می‌شود که طی این قرارداد، طرفین به برخی از مفاد آن متعهد می‌شوند. برای آگاهی بیشتر از مفاد قرارداد، ادامه مطلب را مطالعه کنید.درج آدرس دقیق

در قسمت اول نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نما آدرس ساختمان مذکور همراه با متراژ نمایی که باید پیچ و رولپلاک شود، نوشته می‌شود. در برخی از ساختمان‎ها، تراس در نما قرار دارد، اگر  قصد دارید سنگ‎های نمای تراس را نیز با پیچ و رولپلاک محکم کنید، باید در این قسمت آن را به طور کامل توضیح دهید.

قرار داد پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

تعیین زمان 

در نحوه تنظیم قرارداد پیچ و رولپلاک نما، مدت زمان انجام پیچ و رولپلاک برای کارفرما بسیار مهم است، چرا که هرچه زمان طولانی‌تر باشد هزینه ‎های او افزایش خواهد یافت. از این رو مجری پیچ و رولپلاک نما طبق متراژ نما باید متعهد ‌شود در مدت زمان مشخصی کار را به طور کامل تحویل کارفرما دهد. کارفرما می‌تواند برای اطمینان بیشتر برای هر روز تاخیر تحویل کار، یک جریمه نقدی در نظر بگیرد که از مبلغ کل کم شود.

تعیین قیمت

از مهمترین قسمت‌های نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نما می‌توان به تعیین قیمت اشاره کرد. پس از اینکه مبلغ نهایی توسط مجری پیچ و رولپلاک تعیین و به تایید کارفرما رسید، کارفرما می‌تواند طی دو یا سه مرحله مبلغ مورد نظر را پرداخت کند. در مورد نحوه پرداخت باید هر دو طرف به تفاهم برسند، کارفرما می‌تواند قسمتی از مبلغ را در ابتدای کار، قسمتی را در حین کار و مابقی را پس از اتمام انجام کار و در صورت کسب رضایت از فرایند کار انجام شده پرداخت کند.

تعهدات کارفرما

کارفرما باید متعهد شود اگر کسی که پیچ و رولپلاک را انجام می‌دهد به آب و برق نیاز داشته باشد، آن را تامین کند.

در قرارداد پیچ و رولپلاک نما اگر به هر دلیلی کارفرما در نیمه کار از انجام پیچ و رولپلاک نما منصرف شود، باید مبلغی را به عنوان خسارت به پیمانکار پیچ و رولپلاک نما پرداخت کند.

تعهدات پیمانکار

پیمانکار باید کیفیت کار خود را تضمین کند، او باید در مدت زمانی که کار خود را  تضمین کرده است، در صورت بروز حادثه جانی یا مالی، خسارت‎ها را پرداخت کند.

همچنین پیمانکار باید متعهد شود کسانی که این کار را انجام می‌دهند از وسایل ایمنی از جمله کمربند و کلاه استفاده می‌کنند.

نمونه قرار داد پیچ و رولپلاک ایران فرود

فایل قرارداد پیچ و رولپلاک شرکت ارتفاع نوردان ایران فرود در قالب های زیر قابل مشاهده است. شایان به ذکر است قرار داد ذیل یک نسخه خام و اولیه بصورت پیش نویس قرارداد پیمانکاری  است که به نسبت نوع و حجم پروژه های ساختمانی می تواند شامل تغییراتی در بند های قرارداد بشود.

نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نمای ساختمان فایل word

نمونه خدمات پیچ و رولپلاک کرج

نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نمای ساختمان فایل pdf

نمونه خمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

با کلیک بر روی عکس ها میتوانید قرارداد پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را دانلود نمایید.

قرار داد پیچ و رولپلاک نمای ساختمان باید به چه شکل باشد